Соціум

За минулий рік на Франківщині виявили 147 нелегалів

Google+PinterestLinkedInTumblr

За минулий 2022 рік працівники міграційної служби Івано-Франківської області виявили 147 нелегалів.

Упродовж 2022 року в умовах правового режиму воєнного стану працівники міграційної служби Івано-Франківської області здійснювали профілактичну роботу з виявлення порушень міграційного законодавства, пише Репортер.

нелегалів

Внаслідок проведених заходів у регіоні було виявлено 147 нелегальних мігрантів. Щодо 94 нелегалів застосовано процедуру примусового повернення з України до країн походження чи в треті країни. Зокрема, у взаємодії з оперативниками УСБУ здійснено примусове повернення з України 7 громадян іноземних країн, перебування яких на території нашої країни суперечило забезпеченню національної безпеки, – йдеться у повідомленні.

Після здійснення ідентифікації з території України також примусово видворено 3 іноземців, які згідно з рішеннями суду утримувалися у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом.

До речі, зараз у цій установі утримуються п’ятеро осіб-іноземців, у тому числі й двоє громадян росії, щодо яких РНБО України запроваджено спеціальні обмежувальні заходи (санкції). Надалі до цих осіб так само буде застосовано процедуру примусового видворення за межі України.

Читайте: Митрополит УПЦ МП постане перед судом: загрожує до 8 років – СБУ

Майже кожному другому або 63 громадянам-іноземцям, які порушили законодавство України про правовий статус іноземців, у найближчі декілька років заборонено  в’їжджати на територію нашої країни.

З правопорушників-іноземців, а так само  громадян України, які сприяли або ж порушили законодавство у сфері міграції, стягнуто до держбюджету понад  540 тисяч гривень.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.