Соціум

За минулу добу прикарпатські поліцейські оперативно розшукали двох зниклих дітей

Google+PinterestLinkedInTumblr

В обох випадках співробітникам поліції знадобилось кілька годин, щоб розшукати неповнолітній дівчат. З батьками та дітьми ювенальний поліцейські провели профілактичні бесіди, щодо недопущення подібних випадків в майбутньому.

25 липня до косівських поліцейських звернулись батьки, які повідомили, що 14-річна дочка вийшла з дому та не повернулась. У результаті розшукових заходів ювенальні поліцейські знайшли неповнолітню в Кутах та повернули дитину батькам, повідомляє пресслужба поліції області.

поліцейські, новини Прикарпаття, дітей, ювенальна поліція

Цього ж дня до поліції Галича звернулась стурбована матір 14-річної дівчинки та повідомила, що її дитина зникла. Раніше з дому не втікала.

До пошуків були залучені ювенальні поліцейські та наряд сектору реагування патрульної поліції. За дві години дитину знайшли у сусідньому селі. Дівчинка пояснила, що поїхала до знайомого, однак про це не повідомила батьків.

З неповнолітніми працівники поліції провели профілактичну бесіду. Їм пояснили, що така поведінка може нести потенційну загрозу їхньому життю та здоров’ю.

З початку 2023 року поліцейські Прикарпаття розшукати 117 дітей, з яких 68– малолітні. Місцеперебування практично усіх їх було встановлено упродовж доби після повідомлення про зникнення.

Поліцейські закликають дорослих спілкуватися зі своїми дітьми, знати їхніх друзів та інтереси. Регулярно зв’язуйтесь зі своєю дитиною, а маленьких діток постійно тримайте у полі зору та не залишайте без нагляду.

Але, якщо ваша дитина зникла негайно зателефонуйте на оперативну лінію 102 або зверніться у найближчий відділ поліції.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.