Соціум

За минулі вихідні оштрафували 81 прикарпатця без маски

Google+PinterestLinkedInTumblr
Поліцейські Івано-Франківської області за вихідні дні склали 24 адміністративних протоколи за порушення карантину та оштрафували 81 людину за неносіння маски.

21-22 листопада на території області продовжували роботу рейдові групи поліцейських для забезпечення дотримання  встановлених карантинних обмежень. За цей період на порушників складено 24 адміністративних протоколи та винесено 81 постанова. Про це повідомила пресслужба обласного управління обласної поліції, передає Репортер.

Фото ілюстративне

Відтак упродовж вихідних на території області працювали 95 рейдових груп, до яких залучили 246 поліцейських, 58 працівників Держспоживслужби та 2 працівників органів місцевого самоврядування. Мобільні групи поліцейських провели 214 рейдів і перевірили майже дві тисячі закладів на території області.

Також упродовж вихідних поліцейські проводили роз’яснювальну роботу щодо необхідності обов’язкового використання масок у публічних місцях. Та були люди, які категорично відмовлялись одягати захисні маски у публічних місцях. Тому поліцейські Прикарпаття винесли 81 постанову за ігнорування вказаних вимог закону.

Правоохоронці звертають увагу, що поліцейські, перш за все, інформуватимуть про вчинене правопорушення, вимагатимуть невідкладного його припинення, а у разі відмови дотриматись карантинних обмежень – штрафуватимуть. Постанова виноситиметься одразу після зафіксованого правопорушення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.