Соціум Фото

За кордон за передовими рішеннями: Олег Лєпєнін про користь досвіду країн Європи у БК Вертикаль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Застосовувати досвід країн Європи у власній справі – це бути попереду конкурентів і створювати нові тенденції на ринку нерухомості.

Про досвід європейських забудовників й застосування його в Івано-Франківську – у розмові із Олегом Лєпєніним, засновником будівельної компанії Вертикаль і Першого Віконного Заводу. 

Співробітники БК Вертикаль щороку їздять за кордон для обміну досвідом з компаніями інших країн. Розкажіть, будь ласка, у яких країнах ви вже були?

Ми відвідали географічно близькі нам країни зі схожими кліматичними умовами: Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Австрія. Стараємося відвідувати разом з співробітниками щороку нові країни, щоб набратись корисного досвіду.

Ви відвідуєте готові житлові комплекси чи також ті, які ще будуються?

І збудовані, і ті, що в процесі будівництва. Нам цікаво подивитись, як будують лідери ринку країн Європи, щоб запропонувати нашим покупцям найбільш передові рішення.

Розкажіть про першу таку поїздку. Яка це була країна? Чим запам’яталася подорож?

Чехія. Просторі привітні офіси з продажу, відсутність газу в будинках, доступна дешева іпотека, високий рівень попиту. 

У такі подорожі їдуть лише топ-менеджери БК Вертикаль?

Так, їдуть керівники відділів маркетингу, продажу, проєктного відділу. Це саме ті співробітники компанії Вертикаль, які зможуть застосувати побачене та вивчене на нашому ринку.

Чи є відмінності, які кардинально відрізняють будівельну компанію за кордоном та українську? Якщо так, які саме?

Будівельні компанії цих країн працюють у стабільних фінансових умовах, що дозволяє їм сміливо планувати свою діяльність на декілька років вперед.

Чи є компанія, яка найбільше вразила під час візиту? Якщо так, розкажіть, яка саме, і у чому її переваги.

Компанія у Братиславі, у величезному офісі якої були відтворені квартири з усіх її проєктів. Це дуже цікаве рішення, яке ми впровадили тут, влаштувавши показові квартири для наших клієнтів.

Сформуйте, будь ласка, основні висновки на сьогодні, які ви зробили після відвідування житлових комплексів за кордоном.

Новобудови проєктують з красивими фасадами,  обов’язково є підземні паркінги, безпечні закриті двори, просторі холи перших поверхів. Будівництво ведеться винятково каркасно-монолітним способом. 

Як вдалось застосувати досвід іноземних колег у власному бізнесі?

Нам вдалось з успіхом запровадити такі передові європейські рішення, як закриті двори, кімнати для велосипедів і дитячих візочків, підземні паркінги, показові квартири.

Чи є щось таке у бізнесі країн Європи, що ви б хотіли застосувати у власній компанії у майбутньому?

Хочемо перейти у всіх наших проєктах до каркасно-монолітного способу будівництва, а з боку держави – хотілося б отримати доступну іпотеку. Вже зараз пропонуємо клієнтам кредитування під 9,99 % річних. І сподіваємося на ще вигідніші умови від українських банків у майбутньому.

 Підсумовуючи, розкажіть, будь ласка, чим корисні для компанії такі робочі поїздки за кордон.

Вивчаючи передовий досвід лідерів європейського ринку, ми започатковуємо нові тенденції на ринку Івано-Франківська, що допомагає нам постійно бути попереду конкурентів.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.