Соціум

З батьків не збиратимуть грошей, щоб облаштувати у школі укриття – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Рішення про початок нового навчального року буде приймати ОВА, зважаючи на ситуацію. Чи це буде звичне навчання, чи це буде онлайн, або буде змішана система, поки невідомо.

Зараз навчальні заклади Франківська перевіряють, чи відповідають вони вимогам. Частина закладів не готові до очного навчання, бо не мають укриття. Про це у понеділок, 18 липня, повідомив міський голова Руслан Марцінків у відеозверненні, пише Репортер.

Вважаю, що більш доречним з 1 вересня буде онлайн навчання. Але буде рішення ОВА, – каже Марцінків. – Наразі у нашій громаді 10 шкіл і 11 садків поки не готові до очного навчання. Вони не можуть приймати дітей з різних причин: у закладі немає укриття, немає необхідних конструкцій стін. Працюємо разом з надзвичайниками, щоб змінити цю ситуацію.

Зараз по школах громади проводять опитування, щоб з’ясувати, скільки є охочих до очного, а скільки – до онлайн-навчання. У всякому разі – ніяких грошей на укриття з батьків не збиратимуть.

Ще раз наголошую – жодних коштів з батьків на укриття збирати не потрібно. Якщо є такі факти – будемо розбиратися, – каже міський голова.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні