У Калуші 38 працівників очисних споруд підприємства “Карпатнафтохім” написали заяви на звільнення з 1 липня. Штат цеху звільняється, бо від жовтня 2023 року не отримує зарплату в повному обсязі.
За словами заступника міського голови Калуської громади Богдана Білецького, очисні споруди “Карпатнафтохіму” — єдині в Калуші. Тож припинення їхньої роботи призведе до відключення водопостачання у місті, пише Суспільне.
“Карпатнафтохім” станом на червень 2024 року має борги й перед Калуською громадою. Їхня сума сягає 70 мільйонів гривень.
Якщо ситуація не зміниться до кінця року, то очікуване недоотримання — орієнтовно понад 100 мільйонів гривень. Для нас це, так для розуміння, десь приблизно 20% власних надходжень загального фонду бюджету. Можемо тільки спиратися на ту інформацію, яку нам керівництво “Карпатнафтохіму” говорить, що рахунки заблоковані, майно арештоване, суди тривають, — каже заступник міського голови Калуша.
За рішенням комісії ТЕБ і НС, що відбулася 19 червня, Калуська міська рада звернулася з проханням врегулювати ситуацію до співзасновників та керівників “Карпатнафтохіму”, народних депутатів Едуарда Прощука, Олега Марусяка та обласної військової адміністрації.
Зі слів Богдана Білецького, “Карпатнафтохім” зупинив роботу у 2022 році. Це підприємство було найбільшим публічно відомим арештованим об’єктом на Івано-Франківщині, пов’язаним з Росією, з активами у понад 2 мільярди гривень.
Читайте: Ворожі гроші. На Прикарпатті продовжує працювати бізнес, пов’язаний з росією
У самому “Карпатнафтохім” від коментарів відмовилися.
Comments are closed.