Соціум

Який кран змішувач обрати для раковини?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Одного разу через несправність старого змішувача доводиться вибирати новий. Також ремонт ванної кімнати в новій квартирі потребує підбору хорошого крана змішувача для раковини, який прослужив би довго і вписувався б в інтер’єр.

Вага змішувача

Перша порада, яку вам дасть будь-який сантехнік: потрібно вибирати важкий кран. Велика вага – прямий показник високої якості і того, що кран виготовлений з гарної сталі. В якості основного металу можуть бути використані:

  • Бронза;
  • Латунь;
  • Змішані сплави.

«Хід» вентилів

Кран може мати один важіль управління або два вентиля, які призначені для регулювання тиску і температури технічної рідини. Абсолютно неважливо, один – це важіль або два вентиля, рухомі елементи змішувача повинні пересуватися плавно, беззвучно. У процесі використання людина не повинна застосовувати зайвих зусиль для того, щоб провернути вентиль. Кран зобов’язаний працювати плавно:

  • Без сторонніх звуків;
  • Скрипів;
  • Скреготу.

Якщо сторонні звуки все-таки присутні – змішувач неякісний і краще повернути товар назад продавцеві. Плавний і м’який хід без сторонніх звуків при прокручуванні і поворотах вентилів – свідчення найвищої якості виробу.

Вибираємо модель з аератором

Змішувач повинен мати спеціальну сіточку або вставку на носику, яка називається аератором. Насадка змішує воду з повітрям, роблячи струмінь більш об’ємним. Аератор дозволяє економити воду. Якість гігієнічних процедур ні в якому разі не погіршується при набагато меншій витраті води.

Додаткова комплектація

Перед покупкою не завадить поцікавитися у продавця, що входить в комплект. Чим більше базова комплектація моделі, тим краще. Адже завдяки додатковим деталям, кран може прослужити довше. У разі пошкодження, модель вдасться швидко відремонтувати за допомогою запасних деталей, які входять в комплект. Це можуть бути наприклад:

  • Картриджі;
  • Перехідники для кріплення до стіни;
  • Додаткові шланги;
  • Деталі для декору.

Вартість

При виборі моделі фахівці радять дивитися на вартість виробу. У прагненні заощадити, багато покупців хочуть придбати недорогий кран, але неодмінно гарної якості. Тотальна економія, як правило, не призводить ні до чого хорошого. Моделі низької якості, які виготовлені в Китаї, знаходяться за вартістю в нижньому сегменті. Вони служать недовго і навіть можуть не мати гарантійного талона. Тому не варто вибирати найдешевшу модель. Ідеальний варіант – це середній ціновий сегмент, де якість відповідає вартості.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.