Соціум

Якщо не буде мобільного зв’язку, бригади швидкої використовуватимуть радіозв’язок

Google+PinterestLinkedInTumblr

У випадку, якби на Прикарпатті зник мобільний зв’язок, бригади швидкої використовуватимуть радіозв’язок, щоб допомагати пацієнтам.

Про це повідомив генеральний директор КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Мирон Матейко, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ІФ ОВА.

Бригади швидкої використовуватимуть радіозв'язок у випадку блекауту

За його словами, близько двох років тому можливість використовувати як альтернативу радіозв’язок між обласною диспетчерською службою та бригадами, які виїжджають на виклики до пацієнтів, забезпечили у гірських районах Івано-Франківщини. Тепер перебої з електропостачанням, мобільним та інтернет-зв’язком спонукали перенести таку практику і на інші населені пункти.

Свого часу служба екстреної медичної допомоги відмовилася від використання радіозв’язку на користь автоматизованої системи, яка працює через інтернет. Вона значно зменшила навантаження на працівників диспетчерської служби та забезпечила оперативнішу передачу викликів бригадам, – каже Мирон Матейко. – Проте як резервний варіант комунікації радіозв’язок є необхідним. Тож близько двох років тому ми забезпечили його функціонування в гірських районах. Тепер ми вирішили продовжити цю практику в обласному центрі та інших населених пунктах.

Наразі раціями обладнані близько половини бригад екстреної медичної допомоги. Йдеться передусім про ті населені пункти області, де найгірша ситуація з постачанням електроенергії, роботою мобільного зв’язку та інтернету.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.