Соціум

«Якщо не буде економії, будуть відключення». Прикарпатців просять менше споживати світло

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 7 листопада, в Івано-Франківській ОВА пройшов брифінг щодо споживання електроенергії в області. На ньому мешканців закликали економити світло, повідомляє Репортер.

«Якщо не буде економії, будуть відключення». Прикарпатців просять менше споживати світло

Ми зараз в таких умовах, коли треба обмежувати споживання електроенергії, – каже виконавчий директор АТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник. – Якщо кожен зменшить споживання, це допоможе уникнути графіків відключень.

Як повідомили в ОВА, прикарпатський бізнес відгукнувся і буде зменшувати споживання.

Читайте: Почалися відключення світла по 7 областях, на Франківщині поки що не плануються

Бізнеси просимо переводити роботу на нічний час. Якщо це неможливо – зменшити кількість споживання електроенергії в пікові години зранку та ввечері, – каже Олег Сеник.

У компанії кажуть, якщо зменшити споживання однією сім‘єю на 100 Вт – це здається небагато, але в контексті всієї області це дуже допоможе.

Вимкнути телевізор, зібратися в одній кімнаті й не світити всюди світло, – говорить Олег Сеник. – Не користуватись у пікові години такими пристроями, як електрочайник чи мікрохвильовка. Це все допоможе нам економити.

Як повідомили в ІФ ОВА, наразі графіки планових вимкнень електроенергії не застосовують. Чи будуть вони введені, залежить від того, як економитимуть світло прикарпатці.

Нагадаємо, через російські обстріли в Україні знищено до 40% енергетичного комплексу. У центральних областях України вже кілька тижнів вимикають світло через дефіцит електроенергії.

“Ми – не Боги і не герої, робота у нас така”. Розмова з 22-річним рятувальником Юрієм Лозинським

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.