Соціум

Почалися відключення світла по 7 областях, на Франківщині поки що не плануються

Google+PinterestLinkedInTumblr

НЕК “Укренерго” попередила про планові та аварійні відключення світла 7 листопада з 6:00 до кінця доби у 7 областях, а також Києві.

Аварійні відключення можливі й в інших регіонах, повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”, пише Репортер.

Прикарпаттяобленерго, світло, відключення, графік

Області, які потерпатимуть від відключень ніхто не обирав – це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів.

Відключення торкнуться самого Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Сумської, Харківської, Полтавської областей.

Також будуть діяти й екстрені аварійні відключення в окремих областях. Їх запроваджуватимуть обленерго у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено в графіки. У випадку запровадження аварійних відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше.

Щодо Франківщини, то зранку «Прикарпаттяобленерго» повідомило, що вимкнень у найближчі години не плануються.

Однак, не варто розслаблятися, енергосистема працює нестабільно, в кількох областях застосовані Графіки погодинного відключення, в столиці та семи областях сьогодні попереджають про екстрені вимкнення, тому слідкуйте за нашими офіційними повідомленнями, періодично заходьте на наші канали інформування – сайт та сторінку у Facebook

Читайте також: “Прикарпаттяобленерго” сформувало нові графіки вимкнень світла

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.