У Міській читальні, що на Промприладі, у суботу 15 липня, відбудеться панельна дискусія “Непроста розмова: ментальне здоров’я під час війни”. Участь у ній візьмуть психологи, психіатри та громадські активісти. Початок о 17.00.
На панельній дискусії ми говоритимемо про медичний та науковий вимір питання ментального здоров’я під час війни, – пишуть організатори події. – Про досвід арттерапевтичних проєктів і нейрологічні стартапи. А також – про те, як зберегти свою психіку, відстежувати зміни та допомагати тим, хто поряд.
Спікери події:
- Ростислав Держипільський – генеральний директор та художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.
- Роман Гавриш – співзасновник нейрологічного стартапу “Anima”.
- Галина Федоришин – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.
- Михайло Пустовойт – доктор медичних наук, завідувач кафедри психіатрії Івано-Франківського медичного університету.
Модеруватиме дискусію Надія Шегда – комунікаційниця, керівниця пресслужби обласної клінічної лікарні.
Ментальне здоров’я і війна. Звучить майже непоєднувано. Виснаження, злість, ненависть, агресія, розпач. Це ті емоції та стани, які ми переживаємо ледь не щодня і які, без сумніву, мають визначальний вплив на стан нашого ментального здоров’я.
Дискусія “Непроста розмова: ментальне здоров’я під час війни” реалізується БО “БФ “Тепле Місто” у рамках грантової програми від МФ “Відродження”.
Читайте: Перемога – лише початок. У Франківську громадські активісти дискутували про відбудову
Comments are closed.