Соціум

Як зберегти психіку. У Франківську відбудеться панельна дискусія про ментальне здоров’я

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Міській читальні, що на Промприладі, у суботу 15 липня, відбудеться панельна дискусія “Непроста розмова: ментальне здоров’я під час війни”. Участь у ній візьмуть психологи, психіатри та громадські активісти. Початок о 17.00.

Як зберегти психіку. У Франківську відбудеться панельна дискусія про ментальне здоров'я

На панельній дискусії ми говоритимемо про медичний та науковий вимір питання ментального здоров’я під час війни, – пишуть організатори події. – Про досвід арттерапевтичних проєктів і нейрологічні стартапи. А також – про те, як зберегти свою психіку, відстежувати зміни та допомагати тим, хто поряд.

Спікери події:

  • Ростислав Держипільський – генеральний директор та художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.
  •  Роман Гавриш – співзасновник нейрологічного стартапу “Anima”.
  •  Галина Федоришин – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.
  •  Михайло Пустовойт – доктор медичних наук, завідувач кафедри психіатрії Івано-Франківського медичного університету.

Модеруватиме дискусію Надія Шегда – комунікаційниця, керівниця пресслужби обласної клінічної лікарні.

Ментальне здоров’я і війна. Звучить майже непоєднувано. Виснаження, злість, ненависть, агресія, розпач. Це ті емоції та стани, які ми переживаємо ледь не щодня і які, без сумніву, мають визначальний вплив на стан нашого ментального здоров’я.

Дискусія “Непроста розмова: ментальне здоров’я під час війни” реалізується БО “БФ “Тепле Місто” у рамках грантової програми від МФ “Відродження”.

Читайте: Перемога – лише початок. У Франківську громадські активісти дискутували про відбудову

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.