Соціум

Як вибрати масляний радіатор – поради експертів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Масляні обігрівачі славляться своєю безпекою, рівномірним обігрівом приміщення та збереженням нормальної вологості повітря в кімнаті. Однак, щоб пристрій відповідав усім вимогам користувача, важливо відповідально підійти до його вибору. Перед покупкою треба визначитися з конструктивними особливостями радіаторів та їхніми технічними характеристиками. Як це зробити, ми розповімо в цій статті.

Як вибрати масляний радіатор — поради експертів

Вибір конструкції масляного радіатора

Якщо ви шукаєте якісний обігрівач масляний купити його за приємною ціною можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. На сайті компанії ви знайдете широкий вибір опалювальних приладів, що відрізняються за потужністю, габаритами та зовнішнім виглядом. Вибираючи апарат за його конструктивними особливостями, звертайте увагу на такі нюанси:

  • вага та габарити;
  • кількість секцій;
  • наявність захисного кожуха;
  • дизайн та колір.

Перші два пункти взаємопов’язано, оскільки вага та габарити безпосередньо залежать від кількості секцій обігрівача. Чим їх більше, тим більшу площу він зможе опалити. Бажано купувати радіатор із запасом навіть для невеликої кімнати, тому що вам може знадобитися перекотити його в інше приміщення більшої площі.

Масляні батареї з вузькими секціями довше нагріваються, але краще зберігають тепло, тоді як широкі ребра швидко нагріваються, але так само швидко остигають. Купівля пристроїв із захисним кожухом виправдана для тих, у кого є маленькі діти та тварини, що зможуть обпектися о корпус обігрівача. У питанні дизайну та кольору ви можете повністю покладатися на свій смак.

Визначаємо робочі характеристики масляного радіатора

Основними технічними характеристиками обігрівача на мінеральній оливі будуть:

  • потужність;
  • тип керування;
  • датник перегріву;
  • додатковий функціонал.

Що вища потужність апарату, то швидше він обігріє приміщення. Співвідношення 10 м² на 1 кВт потужності вважається оптимальним. Управління термостатом може бути механічним та електронним, де перші вважаються простішими та надійнішими, а другі забезпечують високу точність виставлення температури.

Серед додаткових функцій відзначають наявність вентилятора для прискорення розгону теплого повітря та вбудований зволожувач, що дозволить підтримувати оптимальний показник вологості у кімнаті. Що стосується датника перегріву, автовимкнення забезпечує додаткову безпеку під час експлуатації приладу. Вдалого вибору.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.