Соціум

Як вибрати холодильне обладнання для магазину і закладів громадського харчування

Google+PinterestLinkedInTumblr

Будь-який власник торгової точки, яка займається реалізацією продуктів харчування, знає, що її функціонування вимагає професійного холодильного устаткування. Будь то магазин, престижний ресторан або вузькоспеціалізований заклад. Продукти, як і приготовані страви, повинні зберігатися при дотриманні певного температурного режиму. Тому професійна холодильна техніка користується стабільно високим попитом на відповідному ринку. Але як правильно вибрати кухонне обладнання даної категорії і на що слід звернути увагу при його покупці? Для початку необхідно знайти надійного постачальника якісної техніки. Холодильне обладнання від Lodmar – це вибір справжнього професіонала, який робить ставку на оптимальне співвідношення ціни і якості. Довіряйте тільки перевіреним партнерам і насолоджуйтеся високим рівнем сервісу.

Що стосується безпосередньо вибору холодильного обладнання для магазинів або закладів громадського харчування, то до цього процесу потрібно підходити максимально ретельно. Існує безліч видів такої техніки, кожен з яких покликаний виконувати різні завдання. Тому важливо не тільки володіти достатньою кількістю інформації про холодильне обладнанні, а й чітко уявляти потреби вашого бізнесу. Необхідно заздалегідь визначити, якими функціями повинна мати у своєму розпорядженні техніка, де вона буде використовуватися і для яких цілей. Тоді майбутньому власнику без проблем вдасться підібрати оптимальний набір холодильних шаф, столів і інших установок.

Холодильне обладнання: види і особливості

Багато людей з усього переліку охолоджуючого устаткування можуть назвати тільки морозильники та холодильники. Тут немає нічого дивного, адже саме цією технікою найчастіше користується проста людина. Однак справжні професіонали знають, що в таку категорію пристроїв, як холодильне обладнання, входить набагато більший перелік різних пристосувань. Кожен з них покликаний виконувати конкретні завдання, і володіє специфічними функціями. Виробники активно працюють над тим, щоб розширити список доступною техніки і регулярно вдосконалюють вже існуючі моделі.

До основних видів холодильного обладнання в наш час відносять чотири категорії пристроїв:

  • Морозильні і холодильні столи.
  • Пристрої шокової заморозки.
  • Холодильні та морозильні шафи.
  • Установки для приготування та зберігання солодкої продукції.

У першому випадку ми маємо справу з популярним обладнанням, яке зустрічається як в закладах громадського харчування, так і на підприємствах по виробництву напівфабрикатів. Такі столи надають персоналу велику робочу поверхню. Під нею розташовуються спеціальні камери для охолодження і заморозки продуктів. Все це відчутно економить персоналу час і сили.

Що стосується холодильних і морозильних шаф, то подібне обладнання використовується повсюдно, починаючи від продуктових магазинів і закінчуючи елітними ресторанами. Така техніка має незаперечні переваги, серед яких значаться велика місткість, різні варіанти комплектації і ефективне охолодження продукції. Великою популярністю також користується обладнання для десертів. Фризери, морозильні вітрини, гранітори – всі вони призначені для приготування і зберігання солодощів.

Апарати шокової заморозки оснащені потужними вентиляторами, які ефективно відводять тепло. З їх допомогою можна в найкоротший термін заморозити продукти харчування, будь то риба, м’ясо або будь-яка інша їжа.

Де купити надійне холодильне обладнання

Всі ми розуміємо, що професійне холодильне обладнання це особливий вид техніки. Такі пристрої не знайдеш на прилавку місцевого магазину. На щастя, стрімкий розвиток інтернету дозволяє купити якісне обладнання в пару кліків мишки. Необхідно всього лише знайти спеціалізований інтернет-магазин і надійного виробника цієї техніки. Далі справа залишиться за малим – вибрати потрібний товар і за пару хвилин оформити замовлення.

Переваги сучасних торгових онлайн-платформи очевидні:

  • Доступні ціни.
  • Доставка замовлення в найкоротший термін.
  • Широкий вибір доступних моделей холодильного обладнання.
  • Безкомпромісна якість і тривалий термін служби виробів.

Щоб відчути всі плюси співпраці з надійним постачальником техніки, досить один раз зайти на сайт популярного виробника. Там можна не тільки вибрати відповідне холодильне обладнання, а й отримати онлайн-консультацію від професіоналів. З їх допомогою ви з легкістю підберете потрібну техніку і дасте потужний імпульс для розвитку свого бізнесу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.