Соціум

Як вдало придбати ручний пилосос: види, характеристики, критерії вибору

Google+PinterestLinkedInTumblr

Легкий та компактний пристрій робить прибирання зручним та ефективним. З ним можна дістатися кутків, де зазвичай накопичується пил. Він допомагає очистити не лише підлогу, але й:

  • м’які меблі;
  • вікна;
  • комп’ютери та оргтехніку;
  • салон автомобіля.

Саме через це ручний пилосос ціна якого дещо вище вартості звичайних моделей, є бажаним придбанням для багатьох людей. В інтернет-магазині Eldorado.ua представлено багато таких виробів у різних цінових категоріях. Тому перед покупкою варто вивчити характеристики, розібратися в різновидах та властивостях.

Типи ручних пилососів

У різних моделей є одна загальна ознака — компактна конструкція. Ручний пилосос — це труба, довжина та діаметр якої залежать від моделі. На ній розташовано панель керування, акумулятор, контейнер для збору пилу. У комплекті йдуть різні насадки. Їхня кількість залежить від виробника.

Розрізняють такі види ручних пилососів:

  • вертикальні — циклонного типу для сухого або вологого прибирання;
  • портативні — мінімоделі для усунення пилу та дрібного сміття з меблів, автомобілів, кухонних поверхонь, кліток домашніх тварин;
  • гібридні — пристрої, що поєднують властивості перших двох видів.

пилосос

Критерії вибору ручного пилососа

Моделі різних брендів та цінових категорій різняться за характеристиками. Є декілька основних ознак, на які слід звернути увагу, щоб вибрати ефективний ручний пилосос та не переплатити.

Потужність потоку повітря

Залежно від моделі потужність ручного пилососа може становити 20–160 Вт. Якщо ви плануєте використовувати його на рівних та гладких поверхнях, достатньо меншої інтенсивності всмоктування. Для килимів, особливо з довгим ворсом, варто вибрати максимально потужний пристрій.

Об’єм пилозбірника

Ручні пилососи мають невеликі контейнери — від 0,2 до 1 л. Але це не є суттєвим недоліком, тому що потужний потік повітря ущільнює пил у ємності. Вибираючи модель, враховуйте площу та забрудненість поверхні.

I9VLlbvSOOtOxX_Dy57-H9tGOqglrUMqRt0mbQvDgFQFI22wFoqQ_158FAlaNCzhKCTjPf6USy0HwcTxYgq6kH-K_WTHVvVArt1vO0-QM4gK5G_9hdEcihGFT5PcuWqVmz7c8gIXh1M_WnWxtfQo4A

Місткість аккумулятора

Оскільки ручні пилососи бездротові, це один із важливих параметрів. Час автономної роботи у різних моделей може становити від 20 хвилин до години. Зазвичай виробники зазначають середні показники. Тому слід враховувати, що в ході роботи на максимальній потужності, заявлений час скорочується в 2–3 рази. Наприклад, прибирання підлоги у стандартній двокімнатній квартирі триває приблизно пів години за умови відсутності великої кількості речей.

Вага та габарити

Ручні пилососи досить легкі та компактні, тому їх можуть використовувати навіть діти чи літні люди. Оскільки ця річ призначена для частого застосування, вона має бути зручною. Бажано дізнатися, чи підходить довжина труби під зріст та чи комфортно тримати пристрій у руці. Всі габарити зазначені у характеристиках товару.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.