Соціум

Як усунути тверді засмічення каналізації після ремонту?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для більшості людей засмічення каналізації – це справжня катастрофа. Засмічення не дозволяє нормально приймати душ, мити посуд. У воді, яка довгий час стоїть у раковині, розмножуються патогенні мікроорганізми, що продукують виникнення неприємного запаху.

Як усунути засмічення каналізації?

Найчастіше для боротьби з засміченнями запрошують сантехніка за посиланням https://ivano-frankovsk.kabanchik.ua/ua/category/santehnik та використовують хімічні засоби. Це чудовий варіант, якщо засмічення виникло через відкладання жиру та волосся. Деякі хімічні речовини на основі кислот та лугів добре розчиняють такий бруд. Проте іноді ситуація досить складна через те, що засмічення спровоковане використанням будівельних матеріалів.

Найчастіше це трапляється у випадку, коли у квартирі виконують ремонтні роботи та вирівнюють підлогу, з використанням цементу та піску. Потрапляючи до каналізаційних систем, сухий цемент твердне, та може викликати серйозні засмічення, розчинити які неможливо з використанням хімічних речовин. В такому випадку навіть використання тросу буде неефективним. Використовувати трос має сенс лише в тому випадку, коли засмічення досить м’які та руйнуються з використанням жорсткого дроту.

Методики усунення твердих засмічень

Якщо відкладення тверді, то в такому випадку позбавитися від засмічення можливо декількома способами, які доступні лише професійним сантехнікам. Їх можна відшукати на сайті Кабанчик, який пропонує послуги сантехніка з великою кількістю відгуків.

У такому випадку найкращий варіант – це гідродинамічна очистка.

Принцип дії гідродинамічного методу:

  • В основі методу лежить використанням води під сильним тиском.
  • Таким чином, струмінь води подається під тиском декілька атмосфер.
  • Саме це і дозволяє розбити засмічення на декілька дрібних частинок та вивести їх у загальну каналізаційну систему.

Головна перевага цього методу у додаткових іспитах, а також огляду каналізаційної системи. Для діагностики дуже часто використовують ультразвук або камери. Це необхідно для того, щоб визначити наявність дефектів на металевих або чавунних трубах. Під час дії окропу під високим тиском, що використовується під час гідродинамічного очищення, можливе пошкодження комунікацій. Саме тому, перед використанням методу, проводять діагностичні маніпуляції, для виявлення ділянок з мінімальною товщиною стінок труб. Це дозволить запобігти пошкодженню труб.

Краще використовувати гідродинамічний метод у системах, виготовлених з пластику або поліпропілену. Ці матеріали не піддаються корозії, саме тому на них можна використовувати воду під високим тиском. Проте метод очищення повинен обирати спеціаліст, який уважно проаналізує ситуацію та визначить причини виникнення засмічення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.