Відео Соціум

Як у Старобогородчанській ОТГ дбають про спокій і безпеку мешканців (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Поліцейська станція Старобогородчанської ОТГ обслуговує жителів п’яти сіл громади. Станція забезпечена технікою, камерами відеоспостереження та автомобілем.

Нині поліціянти можуть скоріше і якісніше надавати допомогу населенню, а також оперативно реагувати на виклики.

Старобогородчанська об’єднана територіальна громада утворилася в жовтні 2015 року. До її складу увійшли села Старі Богородчани, Скобичівка, Нивочин, Гринівка та Лесівка. 1 листопада 2018 року в громаді відкрили поліцейську станцію – завдяки співпраці сільської ради ОТГ, головного управління Нацполіції в області та жителів громади.

В будинку культури села Старі Богородчани під станцію виділили приміщення з окремим входом. За 20 тис грн з місцевого бюджету в приміщенні зробили сучасний ремонт та облаштували робочі місця необхідними засобами зв’язку, оргтехнікою. За поліцейською станцією Нацполіція закріпила поліцейський автомобіль та призначила дільничного офіцера.

За грантові кошти громада змогла придбати системи відеоспостереження – камери встановили на в’їзді та виїзді з населеного пункту, на перехрестях, в школах, дошкільних та медичних закладах, у центрі села та інших місцях, де можуть виникати правопорушення. Записи камер виводяться на монітор дільничного офіцера та сільського голови, архівуються та зберігаються на сервері. Не виходячи з кабінету, можна спостерігати, що відбувається в селі.

За словами заступника голови Старобогородчанської ОТГ Юрія Іванишина, поліцейська станція стала практично філіалом міського чи районного відділення поліції в об’єднаній територіальній громаді. Тут є дільничні інспектори, групи швидкого реагування та інспектори превенції.

Сьогодні поліцейська станція Старобогородчанської ОТГ відповідає за максимально безпечні умови в усіх п’яти селах громади. Тепер людям не треба їхати у районне відділення поліції для звернення чи написання заяви. Мешканці громади з будь-якими питаннями можуть піти до дільничного інспектора.

«Поліцейська станція максимально наблизила працівників поліції до громади та її жителів. Поліціянти є активними жителями ОТГ, їх знають у громаді, їм довіряють, – говорить Юрій Іванишин. – Вони мають можливість своєчасно, швидко і якісно відповідати на будь-яке звернення, оперативно реагувати на виклики та надавати допомогу населенню. Розташування в центрі ОТГ дозволяє швидко реагувати на правопорушення в інших населених пунктах громади».

Іванишин додає, що постійне знаходження дільничних інспекторів в ОТГ, спілкування, відвідування різних закладів, підзвітність громаді, співпраця із самоврядуванням дозволяє запобігти правопорушенням та убезпечити їх виникнення. Поліцейський в ОТГ – це помічник голови.

Присутність поліції у селах позитивно оцінена мешканцями . Людям безпечно і спокійно, коли поліція поруч.

Газета «Репортер» з 1 липня по 20 грудня 2019 року бере участь у проєкті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені у статтях, підготовлених в рамках проєкту, є особистою позицією авторів газети і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.