Соціум

Як сім’я волонтерів з Харкова готує смачні обіди для Добровольчого шпиталю у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

Нагодувати смачним обідом тих, хто щодня рятує людське життя. Волонтерська сім’я з Харкова забезпечує щоденним харчуванням медиків Першого добровольчого шпиталю. Ілля разом із дружиною та батьками евакуювався із небезпечного регіону. І відразу зайнявся волонтерством. Каже, налагодити процес приготування їжі для десятка лікарів було нелегко, пише Репортер з посиланням на ТРК “Вежа”.

Моя мама розповідала. що в неї була така дитяча мрія відкрити свій ресторанчик. І коли ми стояли на тій маленькій кухоньці, готували їжу, я пам’ятаю, як вона сказала: оце так мрія здійснилася, – усміхається Ілля Федієнко. – Вона взагалі фанатка їжі, ми всі любимо готувати і смачно їсти. Тому нам це в задоволення. Важкувато навчитися це робити в таких об’ємах, налагодити регулярні закупівлю, меню. Але ми швидко впоралися.

Перший добровольчий шпиталь створений на Івано-Франківщині навесні минулого року. Ініціатива об’єднала лікарів з різних куточків України. Родина Іллі забезпечувала медиків їжею ще до офіційного відкриття госпіталю.

Ще не було команди лікарів, хірургічного центру, але вже на третій день у нас були смачнющі обіди, які готували Ілля та його мама. Вони приїхали сюди, ми перезнайомилися, вони запитали скільки нас, які побажання щодо їжі. І ще медична допомога не надавалася, ми ще працювали над перестановкою меблів, підготовкою документації, але ми вже мали смачні обіди, – говорить Станіслав Онищук, керівник Першого добровольчого шпиталю.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.