Соціум

Як правильно вибрати швейцарський годинник

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У кожної людини, яка досягла певного статусу, є речі, які їй необхідно мати.

І одна з таких речей – це брендовий швейцарський годинник.

швейцарський годинник

Як вибрати брендові годинники і при цьому не потрапити на підробку

Основне правило полягає в тому, що купувати швейцарські годинники потрібно тільки в спеціалізованому офіційному салоні, або ж замовляти через офіційний сайт. Виріб повинні надати разом з сертифікатом, що підтверджує його справжність, на якому вказані всі контакти офіційного дилера.

Іноді підробку видно відразу, її видають дрібні подряпини, нерівності там, де їх не повинно бути. Секундна стрілка в оригіналі йде плавно і рівномірно, без будь-яких прискорень або різких ривків. Якщо помічені якісь проблеми, то швидше за все це підробка, адже навіть коли людина здає швейцарський годинник в ломбард, це завжди виріб в дуже хорошому стані, там за цим стежить оцінювач.

Чи варто орієнтуватися на престижність? Це велике питання. Є міф, що бренди можна розмістити за престижністю в умовний рейтинг. Такі періодично видаються спеціалізованими журналами. Але навряд чи їх можна назвати об’єктивними, адже неможливо чітко визначити критерії ранжирування. Американські та європейські рейтинги суттєво відрізняються. Але в цілому практично всі швейцарські марки гарантують якість.

Але обов’язково слід взяти до уваги те, як і коли чоловік збирається носити цей аксесуар. Залежно від цього потрібно буде орієнтуватися на стиль:

  • спорт
  • класика
  • casual

Кожна з цих категорій має свої особливості і відмінні зовнішні риси.

Швейцарські годинники як вигідне вкладення

Кожен співробітник ломбарду, чиєю спеціалізацією є оцінка дорогоцінного каміння та годинників, скаже, що придбання аксесуара від відомого бренду – це хороша ідея. На жаль, у всіх бувають важкі часи, а його можна закласти і використовувати виручені кошти на свій розсуд. В хорошому ломбарді за такий годинник можна отримати пристойну суму, та й викупити його потім буде не дуже складною.

Таким чином, чоловік, який придбав швейцарський годинник, вбиває двох зайців відразу:

  1. отримує стильний і якісний аксесуар, який підкреслить його образ і статус,
  2. забезпечує себе страховкою “про всяк випадок”.

Тобто стимулами для покупки є як розкішний зовнішній вигляд швейцарських хронометрів, так і їх висока вартість, яка може стати в нагоді в майбутньому – це своєрідна “соломка” від примх долі.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.