Соціум

Як перевірити швидкість Інтернету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Немає нічого більш прикрого, ніж повільний Інтернет. Сторінки довго завантажуються або зависає фільм? Перевірка швидкості Інтернету допоможе розібратися, в чому причина. Цей інструмент є найважливішим, для виявлення несправностей.

Як перевірити швидкість Інтернету?

  • Якщо використовуєте додаткове обладнання, підключіть кабель безпосередньо до комп’ютера або ноутбука. Будь-який пристрій, що знаходиться на лінії між обладнанням провайдера і вашим ПК, може стати причиною зниження швидкості, якщо в ньому виникли несправності.
  • Закрийте всі програми, які використовують інтернет-з’єднання, зокрема фонові. Залиште тільки браузер з однією відкритою вкладкою, на якій і будемо проводити тест на швидкість Інтернету.
  • Вимкніть (призупиніть) антивірус і брандмауер Windows.
  • За допомогою спеціальних сервісів або завантаження файлу проведіть тестування швидкості.
  • Виконайте тестування декілька разів для отримання найбільш достовірних результатів.

Важливо вибирати ресурси, які можуть гарантувати високу швидкість передачі даних, а також стабільність в роботі. Відзначимо, що час доби також впливає на результати тесту. Так, наприклад, у вечірній час результати будуть гіршими, через велику завантаженість інтернет-каналу. Перевірити швидкість Інтернету рекомендуємо через Speedtest Lanet. Це ресурс від Мережі Ланет, який знаходиться на сервері, за працездатністю якого компанія постійно стежить і гарантує найбільш актуальні дані вхідної та вихідної швидкості.

Що може впливати на швидкість Інтернету?

Тест не завжди показує достовірні результати в зв’язку з факторами, які на нього впливають:

  • швидкість сервісу, з якого ви завантажуєте або на якому виконуєте speedtest;
  • завантаженість ресурсу;
  • технічні характеристики та працездатність роутера, через який Ви підключені;
  • одночасно запущені програми та кількість відкритих вкладок;
  • працездатність комп’ютера/ноутбука. Можливо, його слід показати фахівцеві для ремонту.

Якщо результати speedtest не відповідають заявленим показникам від провайдера, зверніться до постачальника послуг, можливо, потрібен майстер для перевірки цілісності кабелю або справності обладнання. Якщо тестування не показало проблем зі швидкістю, а сторінки як і раніше завантажуються повільно, значить причина в іншому.

Як перевірити якість Інтернету? Найпоширеніша рекомендація – перевірити пінг – час, за який пакети даних долають шлях від вашого пристрою до сервера й повертаються назад у вигляді відповіді. Чим цей час менший, тим показник кращий, а з’єднання стабільніше. Вимірюється в мілісекундах. Становить від 1 до 50 Мс. Саме такі значення свідчать про хорошу швидкість і якість Інтернету. Если вы новичок в садоводстве, то семена канабиса купить – отличная возможность начать. Они легко растут и требуют минимального ухода.

Швидкість до 8 Мбіт/с вважається низькою, користувач відчуває повільну роботу під час спроби відкрити сайти або дивитися відео. До 15 Мбіт/с –це середнє значення, яке ще не дуже комфортне при перегляді роликів, але вже прийнятне для серфінгу сайтів і соціальних мереж. Швидкість з показниками до 100 Мбіт/с дозволяє з легкістю використовувати всі переваги Інтернету. Високошвидкісний Інтернет до 1 Гбіт/с, який надає Мережа Ланет, – це максимально швидкий доступ до вітчизняних і світових ресурсів, висока швидкість завантаження та комфорт під час перегляду відео у Full HD якості.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.