Генератор – це затребуваний агрегат, що перетворює механічну енергію на електричну. Сучасні моделі відрізняються компактністю, високою потужністю, простотою обслуговування та експлуатації, тривалим терміном служби. Такі пристрої користуються величезною популярністю серед індивідуальних підприємців, комерційних компаній та підприємств, які здійснюють свою діяльність у різних галузях промисловості.
Якщо перейти на веб-сайт https://petroline.ua/ru/promyslovi-heneratory/, то можна підібрати та замовити промисловий електрогенератор, який дозволить не залежати від централізованого електропостачання та досягти значного успіху в бізнесі.
Однофазний чи трифазний?
Електрогенератори бувають одно- та трифазними. Однофазний агрегат створений виключно для живлення електроприладів та обладнання, якому потрібна напруга 220 вольтів. Він відрізняється невеликими габаритами, низьким споживанням палива, доступною вартістю. 1 фазний генератор переважно замовляє малий бізнес. Його можна встановити в офіс, де розташовується оргтехніка, комп’ютери, побутова техніка, освітлювальні та нагрівальні прилади.
Трифазний генератор видає вихідну напругу 380 вольтів. Така електростанція оснащена двигуном, генеруючою установкою, автоматикою, пристроєм розподілу електроенергії. Вона захищена від навантажень, проникнення вологи та пилу. Промислове підприємство, супермаркет чи торговельно-розважальний комплекс мають вибирати потужний 3 фазний електрогенератор. Завдяки йому зможуть безперебійно працювати верстати, насосні установки, зварювальні апарати, кліматичне, холодильне або інше обладнання, напруга якого становить 380 вольтів. На сайті https://petroline.ua/ru/trokhfazni-heneratory/ представлені трифазні генератори з різними технічними характеристиками.
Генератор якої потужності обрати
Щоб точно розрахувати потужність, потрібно скласти потужності всіх електроприладів, а потім помножити набуте значення на 1,25. Для офісів та невеликих магазинів, кафе підійдуть моделі потужністю 3-10 кВт. Вони зможуть витримати одночасну роботу відразу кількох електроприладів та виробити необхідну кількість електроенергії для освітлення приміщень. Для великих промислових підприємств та комерційних компаній підійдуть професійні електростанції потужністю 10 кВт. Багато моделей оснащені системою AVR, яка дозволяє автоматично регулювати та стабілізувати вихідну напругу.
Бензиновий чи дизельний?
Сучасні генератори здатні працювати на бензині або дизелі. Від типу палива залежать їх працездатність та довговічність.
Агрегати, в які заливають бензин, здатні пропрацювати протягом 8 годин. До головних їх переваг належить:
- невеликі габарити;
- приваблива ціна порівняно з дизельними моделями;
- безшумна робота (у середньому бензинові моделі не поширюють звук понад 70 дБ);
- можуть нормально працювати при температурі до -15 °С.
Агрегати, що працюють на ДТ, вирізняються високою потужністю двигуна, стійкістю до підвищених навантажень. Завдяки їм електрика виходить дешевою. Дизель економічно виправданий, коли потрібне постійне джерело енергії підвищеної потужності. Такі моделі відмінно підійдуть для регулярного електропостачання майстерень, виробничих цехів чи складів. Під час роботи установки дуже шумлять. Також вони погано заводяться за низьких температур.
Бізнесменам та власникам промислових підприємств не важко знайти магазин, який здійснює продаж дизельних чи бензинових електрогенераторів. Такі агрегати повинні безперебійно та безпечно функціонувати, щоб можна було отримувати необхідну кількість електроенергії та уникнути великих грошових витрат.
На правах промо
Comments are closed.