Соціум

Як не розгубитися при пошуку креативного агентства

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні на ринку є безмежна кількість різних креативних агентств, які надають послуги з просування бренду. Однак, якщо ви до цього не мали досвіду зі співпраці з креативним агентством, то розгубитися при пошуку підрядника досить легко.

Зазвичай ціни на послуги не є досить дешевими, а права на помилку бренд не має. Тому бажано з першого разу обрати правильно.

 

 

 

На що звернути увагу в першу чергу?

  1. Послуги, які надає агентство. Спершу переконайтеся, що агентство відповідає вашій задачі. Сьогодні багато хто називає себе агентством повного циклу, але насправді таким не є. Тому зайдіть на сайт, детально прочитайте, що саме вміє робити агентство (наприклад, як креативне агентство AdShot Creative) та зв’яжіться з менеджерами. Запитайте їх про те, чи насправді команда виконує усі роботи inhouse.
  2. Принципи роботи. Зазвичай на сайті можна знайти інформацію про цінності та принципи роботи. Подумайте, наскільки вам близький описаний підхід, чи збігається це з цінностями вашого бренду. Зверніть увагу на те, чи є в агентства індивідуальний підхід. Це особливо важливо у креативній сфері, адже робота «на потоці» навряд буде унікальною.
  3. Сервіс. Ви – клієнт, тому вам важливо отримати гарний сервіс, а також вам має бути зручно вести комунікацію. Тому якщо ви отримуєте перше позитивне враження, бо менеджери привітні, а на відповідь не потрібно чекати днями, то це напевно свідчить про вміння агентства якісно працювати з клієнтом. Наприклад, креативне агентство AdShot Creative декларує свою доступність 24/7. Це зручно, адже реалізація креативної задачі – це не тільки наслідування плану, який було створено спершу. Це також правки, коментарі та інші важливі нюанси, на які потрібно реагувати швидко, щоб дотримуватися дедлайнів.
  4. Бюджет. Знайдіть декілька агентств, які вам подобаються. Далі запитайте про ціни на послуги. Далі отримайте попередні цифри та порівняйте їх. Пам’ятайте, що дорого – це не завжди найкращий варіант. Якщо вас бентежить ціна, попросіть агентство пояснити, з чого вона складається. Так ви зможете чітко розуміти, за що маєте платити.
  5. Репутація та портфоліо. Обов’язково пошукайте відгуки про компанію як в інтернеті, так і серед знайомих. Можливо, хтось вже мав досвід співпраці з тим чи іншим агентством. Це спростить для вас процес прийняття рішення. Уважно погляньте на портфоліо. Наскільки різноплановим воно є? Якщо компанія працює, наприклад, лише з аграрним сектором, то, певно, не має достатньо досвіду у соціальних проєктах. Тому якщо ви не аграрій, то краще пошукати тих, хто працював із вашою сферою.

Такі поради допоможуть не помилитися у своєму виборі.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.