У більшості випадків тварини пручаються, коли їм дають таблетку. Це відбувається з тієї причини, що ліки можуть бути гіркими, занадто великими, їх важко ковтати. Існує кілька способів примусити тварину прийняти ліки, але не всі повністю безпечні. Найчастіше тварина брикається, пручається, може кусатися і дряпатися. Причому це відбувається з господарями, яких дуже любить кіт. Широкий асортимент ліків можна знайти на сайті https://e-zoo.com.ua/ де представлений величезний вибір зоотоварів.
Як дати тварині гірку таблетку?
Для цього тварину просто замотують у покривало, як немовля. Після цього викладають собі на передпліччя, затискають кистю однієї руки, а другою вводять таблетку глибоко в горло.
Кілька поряд, які допоможуть дати коту ліки:
- Необхідно класти таблетку на корінь язика, у такому разі тварина зі стовідсотковою ймовірністю проковтне таблетку. Але існує ймовірність того, що тварина може просто відригнути ліки, а таблетка вийде назад.
- Це пов’язано з тим, що коти мають своєрідну травну систему, яка пристосована до частого блювання. Таким чином, вихованці просто позбавляються клаптиків вовни, яка знаходиться в шлунку.
- Так само кішка може позбутися і від таблетки у своєму шлунку або горлі. Справа в тому, що такі таблетки часто доставляють дискомфорт, перебуваючи у стравоході, дратують його.
Тому нічого дивного у блюванні після прийому ліків немає. Шукайте найкращий спосіб, коли кішка не помітить, що ви дали їй таблетку.
Як дати пігулку кішці, використовуючи інтродьюсер?
Люди, які не вперше дають тварині таблетку, використовують спеціальний таблеткодавець або інтродьюсер. Це пристрій, що нагадує шприц, але зі зрізаною канюлею. Спорудити подібний пристрій можна і вдома.
Як дати таблетку кішці таблеткодавцем:
- Варто взяти котика за холку. У такому положенні кіт перебуває в абсолютно беззахисному стані, тому не зможе вкусити свого власника. За допомогою таблеткодавця ліки вводять глибоко в рот, опускають щелепу і затискають у долонях пащу.
- Для цього оптимально підійде інсуліновий шприц, якщо таблетка невелика. Необхідно за допомогою розпеченого ножа зрізати найтоншу частину, а краї оплавити над газом.
- Таким чином місця зрізу стануть гладенькими. Після цього нижня частина шприца відводиться вниз, вкладається пігулка і вводиться в пащу коту.
Краще не сперечатися з твариною, та обрати ліки у вигляді спеціальних суспензій, які дуже просто вводити. Підійдуть адаптовані для тварин ліки, які легко змішуються з їжею або водою. Такі ліки нівелюють неприємний запах та гіркий смак. Прийом ліків не травмує тварину, та не впливає на її нервову систему.
Comments are closed.