Соціум

Виправилися. Продукцію франківського молокозаводу визнали безпечною для здоров’я

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Працівники управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради зробили запит до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо перевірки продукції виробника.

З 4 по 6 лютого 2020 року Головне управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводило позапланову контрольну перевірку на ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод”, пише Репортер із посиланням на управління економічного та інтеграційного розвитку.

Фото ілюстративне

В ході перевірки виявили, що на підприємстві не було належним чином забезпечено систему стеження за технологічним процесом, ефективністю та дієвістю внутрішньої системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів. За результатами перевірки склали відповідні акти та приписи щодо усунення порушень.

Нагадаємо, нещодавно на телеканалі «1+1» у програмі «ТСН. Тиждень» показали результати акції «Стоп фальсифікат». Під час експерименту, який експерти проводили разом з громадськими активістами, з’ясувалося, що кожна п’ята пачка масла, серед тих, що відібрали, – підробка.

Читайте: На хліб ліпше не мастити. Чим годує прикарпатців франківський молокозавод (ФОТО)

З січня, 2020 року, на ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод” розробили, впровадили та застосували процедури, засновані на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), розроблені ДП “Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.

Крім того, під час перевірки відібрали взірці продукції для дослідження на вміст рослинних жирів, зокрема чотирьох видів масла солодковершкового з різним відсотком жирності, виготовленого у листопаді – грудні 2019 року та трьох видів масла, виготовленого у січні – лютому 2020 року.

Варто наголосити, що згідно експертного висновку Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби у продукції ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод”, виготовленої у січні –лютому 2020 року, вмісту рослинних жирів не виявлено, продукція повністю відповідає зазначеним нормам, є безпечною та придатною для споживання”, – йдеться в дописі.

На основі аналогічного запиту Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області було відібрано проби двох видів масла солодковершкового селянського в Івано-Франківському міському перинатальному центрі та в кафе “Фізіологія”. За результатами лабораторних досліджень, які проводилися паралельно, у Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби та ДП “Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”, у заявлених зразках рослинні жири відсутні.

Читайте: Івано-Франківський молокозавод оштрафували на 70 тис грн

Також, за даними перевірки взірців масла ТДВ “Івано-Франківський міськмолокозавод” в харчоблоках дошкільних та освітніх закладів Чернівців, згідно висновків Чернівецької регіональної державної лабораторії Держспоживслужби та ДП “Чернівецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”, зазначена продукція не містить рослинних жирів та відповідає технічним умовам за мікробіологічними показниками.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.