Соціум

Викопіювання із топоплану

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Картографічні матеріали з масштабом від 1:2000 до 1:10000 називають топопланами. Такі документи можуть охоплювати цілі населені пункти або навіть райони областей. Вони містять інформацію про ландшафт і всі об’єкти, які знаходяться на території та можуть вплинути на проведення робіт. Детальніше ознайомитися з даною інформацією та замовити послугу можна на спеціальному сайті.

Як підключитися до комунікацій

Викопіювання місцевості в масштабі 1:2000 – один з документів, які необхідно додати до заяви на підключення споживача електроенергії. Викопіювання з генплану також потрібно для підключення до мережі водоканалу в Києві і монтажу нових опор для електропередачі.

Щоб подати заявку на дану послугу, потрібна копія документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку. Також до переліку документів для підключення до електромереж входить ситуаційний план, виконаний в масштабі 1:500.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану (Київ, Україна)

Компанія «Топограф» пропонує клієнтам послуги з видачі викопіювання з топопланів і юридично коректному оформлення інших документів, за результатами топографічних вишукувань.

Кожному замовнику гарантовано:

  1. Вигідна ціна і коригування робіт в залежності від його потреб і особливостей завдання.
  2. Максимальна оперативність виконуваних робіт.
  3. Можливість замовити інші послуги фахівців з топографії та геодезії.
  4. Можливість виконання робіт в будь-якій точці України (в Києві, Чернігові, Житомирі та інших містах).

Оформлення документів на земельну ділянку

Важливо знати: у 2013 році земельне законодавство України зазнало зміни, а в процедуру оформлення землі привнесені певні нововведення. Первинна (отримання від держави) і вторинна (спадок, дарування, міна, купівля і продаж) розділені.

Обидва види реєстрації проводяться в установленому порядку нотаріусом. Важливо знати: нотаріус має доступ до Державного реєстру прав на нерухомість і даних земельного кадастру.

Як вибрати нотаріуса? Виходьте з місцезнаходження земельної ділянки або проживання однієї зі сторін. Враховуйте репутацію нотаріуса, до якого звертаєтесь. Не зайвим буде поспілкуватися з людьми, які вже скористалися його послугами. Не соромтеся розпитувати подробиці, просити показати документацію, що підтверджує право вести нотаріальну діяльність.

Процесом перевірки та оформлення документації на ділянку займається безпосередньо нотаріус. Але краще все проконтролювати самому.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.