Соціум

Вибираємо пральну машину, яка прослужить довгі роки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сучасному ринку представлені сотні пральних машин від десятків брендів з різних країн. Вони відрізняються за принципом роботи, способом установки, об’ємом бака, технічними параметрами й набором функцій. Для того, хто не сильно розуміється на всіх цих аспектах, вибір моделі є дійсно складним завданням. Якщо ви плануєте найближчим часом купити пральну машину, обов’язково ознайомтеся з нашими порадами. Розповімо, які типи пралок сьогодні є в асортименті виробників та на які нюанси й характеристики слід звертати увагу під час вибору моделі.

Принцип роботи

За цим критерієм виділяють два типи:

  1. Напівавтоматичні. Для наповнення бака водою та її зливу потрібна участь користувача. Також вони потребують більше зусиль щодо догляду.
  2. Автоматичні. Оснащені просунутою системою управління. Від користувачів вимагається лише завантажити білизну в барабан, вибрати необхідну програму й запустити цикл прання.

Тип завантаження

За типом завантаження пральні машинки бувають:

  1. Фронтальними. Люк для завантаження речей розташований у передній частині приладу.
  2. Вертикальними. Білизна завантажується всередину через розташований зверху отвір. Вони зазвичай вужчі та безпечні для маленьких дітей.

Тип установки, габарити й об’єм бака

У продажу є вбудовані та окремостоячі моделі. Прилади першого типу гармонійно інтегруються в інтер’єр, залишаючи більше вільного простору. З іншого боку, для встановлення пралки, що стоїть окремо, не варто витрачати додаткових зусиль.

Оцінюючи розміри, слід орієнтуватися на площу кухні або ванної кімнати, а також розташування меблів. Для великої родини слід вибирати машинку з місткістю бака не менше 8 літрів.

Вибираємо пральну машину, яка прослужить довгі роки

Енергоефективність, витрати води та шумність

Для того, щоб не витрачати значних коштів на оплату електрики, радимо купувати пральну машину з класом енергоспоживання не нижче А+ (бажано А+++). Найбільш просунуті моделі також дають змогу заощаджувати воду й не видають більше 55 дБ під час прання та 70 дБ у процесі віджиму.

Оптимальну продуктивність і шумність мають прилади з інверторними моторами з прямим приводом. Від їхньої потужності залежить максимальна швидкість віджиму (вимірюється в обертах за 1 хвилину).

Додаткові можливості

Сучасна техніка для прання є високотехнологічною. Отже, користувачі отримують додаткові опції:

  1. Відтермінування запуску. Старт вибраної програми можна відкласти на бажаний період часу.
  2. Автоматичний розрахунок оптимальних налаштувань. Прилади з вбудованими датчиками можуть визначати необхідні параметри (споживання електрики, температура, витрати води та мийного засобу), залежно від ступеня забруднення білизни та завантаження барабана.
  3. Спеціальні режими для окремих тканин та предметів одягу. Також популярною опцію є «експрес-прання».

Просунуті моделі оснащені функціями самоочищення і самодіагностики. Перша мінімізує зусилля користувачів щодо догляду, а друга дає змогу виявити можливі збої та неполадки на ранньому етапі для їхнього ефективного усунення.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.