Соціум

Вибір ортопедичних матраців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для початку варто визначитися, для чого потрібен ортопедичний матрац. Його може порадити лікар, якщо людина веде малорухливий спосіб життя, або ж відчуває болі у спині. Але багато хто бажає купити ортопедичний матрац, якщо не може виспатися і вирішив покращити якість свого сну. В такому випадку краще за все звернутися за послугами до компанії Твій Матрас, де можна обрати саме те, що потрібно.

Здоровий, міцний сон

Жорсткість – мабуть, найголовніше властивість матраца, на яку варто звернути увагу в першу чергу.

Чим жорсткіше спальне місце, тим корисніше для хребта, постави і скелета в цілому. Такі матраци відносять до категорії ортопедичних. Матраци підвищеної жорсткості рекомендуються людям, які ведуть переважно малорухливий (сидячий) спосіб життя. Жорсткість спального місця зазвичай досягається застосуванням в якості наповнювача кокосової плити (латексованої кокосової койри). Навантаження на таких матрацах розподіляється рівномірно по всій поверхні. При поєднанні з незалежним пружинним блоком матрац набуває виражені ортопедичні властивості. Рекомендуються при сколіозі і різних хондрозах, а також при болях в спині. Жорсткий матрац – це здоровий, міцний сон!

Вибір більшості

Середня жорсткість – це поєднання ортопедичності з комфортом. При відсутності серйозних проблем з хребтом і рекомендацій лікаря до використання жорсткого спального місця, мабуть, це найкращий варіант. Підходить людям, які ведуть змішаний спосіб життя. У таких матрацах використовуються комбіновані наповнювачі (кокос і латекс), або інші. Середня жорсткість – це вибір більшості!

Максимальне задоволення

Чим матрац м’якше, тим він комфортніше і зручніше для сну, ефективніше знімає м’язову напругу. Такі матраци називають анатомічними, вони рекомендовані людям, які ведуть переважно активний, рухливий спосіб життя. Для досягнення м’якості спального місця найчастіше, в якості наповнювача, використовується штучний або натуральний латекс. Це пружний матеріал, створений самою природою, спеціально для комфортного сну! М’які матраци рекомендуються до використання при артрозах. М’який матрац – це максимальне задоволення сном!

Зима-літо

Різна жорсткість сторін – це матраци, в яких одна сторона більш жорстка, ніж друга. Досягається це шляхом використання кокоса або інших матеріалів з одного боку і м’яких наповнювачів (латекс) з іншого. Такий матрац можна в будь-який час перевернути і отримати бажаний ефект, залежно від настрою або фізичного стану. Більш жорстка сторона підходить, як літній варіант. М’яка – для зими. Рішення для тих, хто цінує можливість вибору в усьому!

Популярні моделі

Серед матраців, які користуються найбільшою популярністю, варто відзначити такі:

1. Matroluxe Naturelle Ultra PARADISE.

2. Naturelle Ultra PLANE.

3. NEOFLEX.

4. Noble Platinum Hercules.

5. PEERLES.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні