Хороші вечірні парфуми є практично у кожної жінки. Це яскраві, іскристі композиції, багато з яких досить прямо вказують на чуттєвість їх власниці. Але носити такий парфум вдень неприйнятно – це все одно, що розгулювати в полудень по місту в коктейльній сукні. Запахи, як і одяг, повинні бути до місця. Тому важливо зайти на сайт parfumcity.com.ua і обрати там денні парфуми. Легкий шлейф стане вашою візитною карткою, а його доречність підкреслить ваш хороший смак.
Стать і формат
У парфумерії є маса класифікацій. За статтю парфуми поділяються на чоловічі, жіночі та унісекс. Головна увага – останнім двом категоріям.
Парфуми різняться і за форматом. Туалетний (EDT), парфумерна вода (EDP) і духи (Perfume) розрізняються між собою за концентрацією ароматичного засобу. Чим вище концентрація, тим дорожче флакон, тому духи коштують найдорожче. Після них йде Eau de Parfum, а найнижча концентрація ефірних масел міститься в туалетній. Звичайно, по можливості варто купувати концентровану воду, але немає нічого страшного в тому, щоб користуватися туалетною – її просто доводиться частіше оновлювати.
Три класи парфумерії
Виділяють три класи парфумерії. Найдорожчий – люкс. Сюди відносять парфумерію від модних будинків (Gucci, Versace, D & G, Escada і так далі). До люкс-парфумерії відносять і селективні твори – це унікальні букети, які створюють імениті парфумери. Плюс селективних духів – неймовірні творчі букети, які ближче до мистецтва, ніж до звичайних споживчих товарів. Мінус – дуже висока ціна.
Потім йде мастиж (від «мас-маркет» та «бридж») – перехід від дорогої до дешевої. Тут влаштувалися такі бренди, як Moschino, Hugo Boss, Creed, Puma.
Найдешевша парфумерія – це мас-маркет. Відомих брендів ви тут не знайдете, а виробники зазвичай використовують найдешевші компоненти. Майже весь асортимент представлений туалетними водами. Але якщо пощастить, і в цій категорії можна знайти чудовий запах за копійки. Такий, приміром, як Молекула 1.
Тип
Найцікавіший розподіл парфумерії – по типу. Зазвичай виділяють наступні:
1. Деревні.
2. Водні.
3. Цитрусові.
4. Квіткові.
5. Зелені.
6. Свіжі.
7. Східні.
Для жінок найчастіше випускають квіткові, східні, цитрусові або свіжі флакончики. Східні в більшості своїй – зовсім денні духи. Це важкі, дурманні композиції, тому їх краще носити ввечері і в особливих випадках. Квіткові можуть бути як повсякденними, так і вечірніми в залежності від букета. Свіжі і цитрусові – як правило, повсякденні.
Comments are closed.