Соціум

Вступники від завтра ще можуть зареєструватися на мультипредметний тест

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вступники, які не встигли до 19 квітня створити реєстраційні картки для участі в ЗНО, можуть зробити це 10-20 червня.

Щоб потрапити на національний мультипредметний тест, вступники, які цьогоріч не реєструвалися для участі в ЗНО, мають з 10 до 20 червня створити реєстраційну картку. Про це пише Репортер з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

Бланк картки формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися» на вебсайті УЦОЯО.

Якнайуважніше заповнюйте такі поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа, номер мобільного телефону, – повідомляють у центрі.

За можливості варто роздрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуванні, вклеїти фото для документів розміром 3×4. До заяви треба додати:

  • копію паспортного документа, копію документа про повну загальну середню освіту. За потреби додати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о).
  • Надіслати такий комплект документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Графік підготовки до додаткової сесії

Якщо немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи.

  • З 01 до 10 серпня уточнити назву населеного пункту, де можна пройти національний мультипредметний тест.
  • До 12 серпня отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування.
  • 16–20 серпня узяти участь у додатковій сесії тестування.

Вступники, які під час основного періоду реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру, однак до 7 червня  з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, повторно не реєструються. Натомість з 8 до 18 липня підтверджують бажання проходити тестування в додаткову сесію. Докладніше ー за посиланням.

Як повідомила заступниця міського голови Франківська Вікторія Дротянко, 2914 випускники підтвердили складання тесту в Івано-Франківській громаді. З них 1341 – випускники місцевих закладів освіти.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.