Соціум

Візьми енергію з собою: експерти назвали найпопулярніший серед українців Powerbank

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Бездротовий акумулятор, або Powerbank — абсолютно незамінна річ для сучасної людини. Смартфон, планшет, фітнес-трекер, Bluetooth-навушники, iQOS або GLO — лише мала частина пристроїв, які доводиться постійно заряджати. Значно зручніше це робити на ходу.

За даними порталу E-Katalog, в українських інтернет-магазинах представлено понад 700 бездротових акумуляторів від десятків брендів. Серед такого розмаїття моделей найбільший попит має Xiaomi Zmi Power Bank Aura 20000.

Портативний акумулятор Xiaomi Zmi Aura обладнаний потужною батареєю на 20 000 мАг з реальною ємністю близько 13 000 мАг. Обману тут немає: внаслідок викликаних перетворенням енергії втрат будь-який Powerbank може використовувати для підзарядки гаджетів лише 2/3 від своєї номінальної ємності. Ресурсу Zmi Power Bank Aura 20000 вистачить, щоб 3-5 разів зарядити з 0% до 100% середньостатистичний смартфон, а для фітнес-трекера з батареєю на 250 мАг акумулятор забезпечить понад 50 послідовних підзарядок.

Для зручності експлуатації Xiaomi Zmi Power Bank Aura 20000 обладнаний світлодіодними індикаторами, що показують точний заряд акумулятора у вигляді цифр.

Станом на листопад 2020 року найпопулярніший Powerbank на E-Katalog продається більш ніж у 30 інтернет-магазинах України. Вартість моделі у різних продавців коливається в діапазоні від 570 грн до 1 200 грн.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.