Соціум

Відтепер усі дзвінки на номер 104 надходять на єдину телефонну лінію в Івано-Франківській області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від 60 до 150 дзвінків щоденно надходить на номер 104 «Івано-Франківськгазу». Незалежно з якого населеного пункту телефонують прикарпатці, щоб повідомити про запах газу, пошкодження газопроводу чи втручання сторонніх осіб в мережу, усі дзвінки надходять на одну телефонну лінію в Івано-Франківську – в центральне диспетчерське управління.

24 диспетчери цілодобово в позмінному режимі приймають та опрацьовують звернення на 104, пише Репортер з посиланням на пресслужбу «Івано-Франківськгазу».

Завдяки оснащенню усіх машин АДС системою GPS-навігації, диспетчер у режимі онлайн бачить розташування спецтранспорту та передає заявку найближчій бригаді до місця виклику. Це дає можливість у найкоротші терміни прибути за викликом та запобігти виникненню аварійної ситуації. Окрім того, центральне диспетчерське управління використовує програмний комплекс RGC ГІС: на онлайн-карті зображені місця знаходження складових газорозподільної системи.

Раніше в нас працювало загалом 80 диспетчерів. У кожному районі вони позмінно в режимі 24/7 приймали та опрацьовували звернення від споживачів свого району. Тепер в центральному диспетчерському управлінні – 24 фахівці, які опрацьовують звернення від усіх прикарпатців, незалежно в якому куточку Івано-Франківщини вони проживають, – говорить технічний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський.

Газовики кажуть, це оптимізує та удосконалює сам процес опрацювання звернень. За таким принципом уже багато років працюють екстрені служби в багатьох країнах світу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.