Соціум

Від початку року на Прикарпатті у сім’ї влаштували 92 дитини-сироти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті 93 % дітей з числа сиріт чи позбавлених батьківського піклування охоплені сімейними формами виховання. Так, цього року у сім’ї влаштовано 92 дитини.

Від початку року 60 дітей вперше поставили на облік та надали статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Про це повідомляє голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Наразі на обліку служб у справах дітей області перебувають 1147 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  • Функціонують 12 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), де виховують 96 дітей.
  • Створено 75 прийомних сімей, які взяли під опіку 138 діток.
  • Ще 854 дитини – в сім’ях опікунів та піклувальників, 12 – виховують родичі.

На Івано-Франківщині працюють 4 заклади соціального захисту дітей, в яких перебувають 111 дітей.

Читайте також: «Діти – найважливіший пріоритет»: великий бізнес успішно допомагає РЦ «Моя Надія»

З початку повномасштабної війни Прикарпаття стало надійним прихистком для внутрішньо переміщених, зокрема, прийняло 502 дитини із закладів цілодобового перебування. На сьогодні в області проживають 197 дітей.

За сприяння благодійного фонду першої леді України Олени Зеленської на Івано-Франківщині зводяться два житлові будинки для двох дитбудинків сімейного типу, де виховують по 10 дітей, і які переїхали в нашу область із прифронтових областей, – йдеться у повідомленні.

За підтримки благодійників уже придбали житловий будинок для одного дитячого будинку сімейного типу в Галицькій громаді. У Коломийській та Бутштинській надали облаштовані житлові приміщення для проживання вихованців ДБСТ.

Працюємо з міжнародними та благодійними організаціями, щоби забезпечити усім необхідним дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та є вихованцями закладів цілодобового перебування, – каже Онищук.

Читайте: У Вигоді створили «Лісову школу», де діти можуть вивчати природу

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.