Соціум

У Вигоді створили «Лісову школу», де діти можуть вивчати природу

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Вигоді на Долинщині готова до запуску «Лісова школа». Таку школу створили у Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки.

Проєкт з екологічної освіти для дітей реалізували ще влітку 2022 року, але повноцінному запуску завадила повномасштабна війна. У суботу, 21 жовтня, у «Лісовій школі» планують зробити перший урок, пише Репортер.

У Вигоді створили «Лісову школу», де діти можуть вивчати природу

У майбутньому ми б хотіли, щоб сюди приїжджали діти з цілої області, – каже директор Центру спадщини Вигодської вузькоколійки Сергій Андрусяк. – Учнів могли б привозити шкільними автобусами. У нас є вся база, мікроскопи, біноклі. Можна виїхати на природу і споглядати за птахами, наприклад, на болоті Ширковець. Є туристичне спорядження, тож для дітей можна організовувати походи.

«Лісова школа» – окремий просторий клас з мультимедійними засобами у Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки. Також тут є спеціально розроблені зошити для вивчення природознавства. Крім того, у Центрі є окремий кінозал, де дітям демонструють фільми про природу.

Читайте: Какао, цукор, ЗСУ. Як на Франківщині діти роблять патріотичні цукерки

У майбутньому, якщо «Лісова школа» запрацює у повному обсязі, тут на постійній основі працюватиме вчитель природознавства.

Відкрити «Лісову школу» допомогла Туристична асоціація Івано-Франківщини у рамках транскордонного проєкту «Карпатські лісові школи». Крім Вигоди, таку школу для вивчення природи відкрили у в Марамуреському національному гірському парку в Румунії. Планується, що такі школи мають стати хабами позашкільної екологічної освіти в регіонах.

Також у рамках цього проєкту на болоті Ширковець у Вигоді створили відкритий освітній простір для вивчення дикої природи поруч з гідрологічною пам’яткою. Там облаштували пішохідні доріжки, містки та оглядові вежі, а також поставили стенди, які розповідають про тутешню природу, флору та фауну.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.