Соціум Фото

Від 24 лютого прикордонники затримали понад 2000 втікачів – у Карпатах теж (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Тікаючи з України, військовозобов’язані ризикують не лише свободою, нагадують прикордонники.

Так, за даними Державної прикордонної служби, з початку повномасштабного вторгнення росії прикордонники затримали майже 2200 військовозобов’язаних чоловіків, пише Репортер.

прикордонники новини Івано-Франківська

Частина з них, з надією обійти обмеження на виїзд за кордон, стали жертвами шахраїв. Останні через анонімні канали пропонують незаконні послуги, за які беруть гроші, а потім зникають.

Є й такі, що намагаються підкупити прикордонників. Інші використовують підроблені документи, в яких приписують собі чи дітям інвалідність. Крім того, називають померлими живих дружин чи дописують кількість дітей. Але фальшиві папери прикордонники теж ефективно виявляють.

Тож більшість порушників намагається подолати кордон поза пунктами пропуску за допомогою провідників. Останні, як показує досвід, не дуже переймаються безпекою своїх «підопічних».

прикордонники новини Івано-Франківська

Так, днями затримали перевізника – громадянина Молдови, який на маленькому двомісному човні переплив Дністер, щоб забрати з України чотирьох чоловіків. Їх теж затримали. Але не всім так таланило…

Прикарпатець розповів, як рятували киян у Карпатах (ФОТО, ВІДЕО)

Останнім часом траплялося, що правоохоронці виявляли тіла чоловіків на берегах прикордонних водойм. Так само порушниками виявилися чоловіки, які стали жертвами негоди у Карпатах.

прикордонники новини Івано-Франківська

Нагадаємо, прикордонники Мукачівського загону зі співробітниками ДСНС України визволили зі снігового полону сімох людей, двоє з яких через обмороження уже не могли пересуватися.

Шестеро з врятованих хотіли нелегально потрапити в Румунію – їх оштрафували. Сьомий виявився їхнім неповнолітнім провідником. Розпочате кримінальне провадження.

Варто зазначити, що румунські прикордонники теж поінформували про виявлення у цьому районі жертв негоди, в тому числі з обмороженнями та повідомлення про можливу загибель осіб, які зірвалися в урвище.

Переїхати з росії та загинути за Україну. Історія двох братів з родини воїнів (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.