Соціум

Veteran Hub шукає партнерів для нового простору на Прикарпатті

Google+PinterestLinkedInTumblr

Veteran Hub запрошує взяти участь у конкурсі на відкриття нових партнерських просторів Плюс Плюс ++.

Плюс Плюс ++ — це місце спілкування, підтримки та навчання новому для близьких захисників і захисниць та ветеранів, що повертатимуться з війни. Вони також є точками доступу до онлайн-послуг Veteran Hub, пише Репортер з посиланням на сторінку організаторів конкурсу.

Організація запрошує відкрити простори-партнери «Плюс Плюс ++» у семи областях

Влітку 2021 року ми вже відкрили вісім таких просторів-партнерів. Після початку повномасштабної війни частина з них зачинилися через окупацію, – йдеться у повідомленні.

Організація запрошує відкрити простори-партнери «Плюс Плюс ++» у Хмельницькій, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Читайте більше про цю організацію:

Хаб збирає ветеранів. Як у Києві допомагають адаптуватися після війни (ФОТО)

У відборі можуть брати участь юридичні особи будь-яких організацій: ветеранські та громадські, неурядові, некомерційні підрозділи підприємств, які будуть працювати у сфері ветеранських справ.

Для участі тобі потрібно заповнити анкету, скласти мотиваційний лист і підготувати повний аплікаційний пакет. Дедлайн подачі — 24 червня 2022 року.

На час заповнення документів у тебе вже має бути приміщення або ти маєш знаходитись на фінальній стадії переговорів з купівлі чи оренди простору для Плюс Плюс ++. Вимоги до приміщення:

  • Площа від 30 метрів квадратних
  • Санвузол
  • Шумоізоляція
  • Зручне розташування
  • Прибудинкова територія
  • Доступ до бомбосховища

Veteran Hub меблює цей простір, забезпечить для ветеранів доступ до інтернету та надасть стандарти обслуговування клієнтів. Вести операційну діяльність і проводити події буде партнер.

Аплікаційний пакет документів зі зразками заповнення та бланки завантажуй з папки для заявників Плюс Плюс ++: https://drive.google.com/…/1i25L71sgdlVpEZYhyxYlpZ1SxT4…

Заповнений аплікаційний пакет відправляй на пошту програмній менеджерці Юлії Романовській: [email protected]

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.