Відео Соціум

Велика кількість хворих на Прикарпатті – результат коляди і рекордів, – Савчук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Найскладніша ситуація з хворими на Covid-19 – на заході України. Рекордну кількість хворих зафіксували на Прикарпатті, область уже на порозі червоної зони.

Одна з причин – дуже заразний штам “Омікрон”. За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, про його домінування ще не йдеться. Але він уже на території України, пише Репортер.

хворих новини Івано-Франківська

У деяких районах Івано-Франківської області в лікарнях завантаженість ковідних ліжок – понад 80%. Серед пацієнтів є й вакциновані, але вони, за словами лікарів, переносять хворобу легко і більшість лікується вдома.

“Раптово починається, 2-3 дні й людина звертається, – говорить заступник директора з медичної частини Івано-Франківської міської клінічної лікарні Ярослав Кобиляк. – У стаціонарі ми бачимо більше важчих хворих, у яких є задишка, кашель, проблеми з дихальною системою”.

Прикарпаття знову перше в Україні за кількістю нових хворих на Covid-19

Нині у Карпатах – лижний сезон. Швидкий спалах коронавірусу пов’язують саме з масовими гуляннями.

“Це є результат тих святкувань, встановлення тих рекордів, коляди, – говорить головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук. – Неприпустимо, напевно, робити такі масові заходи на 4-5 тис людей в одному місці”.

Більше дивіться у сюжеті “Фактів”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.