Відео Соціум

Ведмедів з Галицького нацпарку годують херсонськими кавунами (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Підприємці з Івано-Франківська поділилися кавунами, які привезли з Херсона, з ведмедями, які мешкають у Центрі реабілітації диких тварин Галицького НПП.

Херсонськими кавунами годуватимуть родину ведмедів, яких, до речі, врятували в Херсоні, йдеться на Facebook-сторінці ГО “Еко-Галич”.

“Еко-Галич” доставила кавуни тваринам у центр реабілітації.

“З другої половини літа починається період посиленого споживання ведмедями їжі та підготовки до зимівлі. Допомагайте, якщо маєте можливість та бажання. Будемо вдячні за будь-яку городину, горіхи, ягоди, фрукти, мед. При великих обсягах можемо організувати доставку”, – йдеться у дописі.

WATERMELONS

KHERSON WATERMELONS FOR 'KHERSON' BEARSХЕРСОНСЬКІ КАВУНИ – "ХЕРСОНСЬКИМ" ВЕДМЕДЯМДо Івано-Франківська та околиць доїхали херсонські кавуни! Дякуємо підприємцям Івано-Франківська, які щиро поділилися кавунчиками з родиною ведмедів, врятованих з Херсона до Галицького національного парку.Організацію та доставку здійснено громадською організацією "Еко-Галич". Дякуємо благодійникам та спонсорам!З другої половини літа починається період посиленого споживання ведмедями їжі та підготовки до зимівлі. Допомагайте, якщо маєте можливість та бажання. Будемо вдячні за будь-яку городину, горіхи, ягоди, фрукти, мед. При великих обсягах можемо організувати доставку. Video footage by Володимир Бучко

تم النشر بواسطة ‏‎Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи‎‏ في الثلاثاء، ٦ أغسطس ٢٠١٩

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.