Соціум

Веде бізнес, поки чоловік на війні. У Франківськ переїхало сімейне підприємство з Донеччини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Салон сонцезахисних систем «КароМполь» – сімейний бізнес. Підприємство започаткували у 2019 році у Покровську. Та війна внесла корективи в роботу.

Гульнара — власниця салону «КароМполь» — з доньками живе та працює в Івано-Франківську з липня 2022 року, а її чоловік, Михайло, з 24 лютого 2022 року захищає Україну на фронті, йдеться на сайті міського голови.

КароМполь

Назва «КароМполь» утворена з імен двох дочок: Кароліна і Поліна, – розповідає Гульнара. – У нас є сайт, сторінки у соцмережах. Сучасні системи сонцезахисту можуть бути автоматизовані, чи на ручному управлінні. З актуальних на сьогодні – маркізи, мультиштори, римські штори тощо. Автоматизовані системи сонцезахисту тільки набирають популярності.

Після повномасштабного вторгнення салон спершу працював онлайн, оскільки було чимало замовлень: люди купували жалюзі та штори для світломаскування. Однак влітку 2022 року вирішили переїхати на захід України та релокувати свій бізнес.

На сьогодні до громади релокувалося 79 суб’єктів: харчова, текстильна промисловість, ІТ-компанії. Зараз тенденція не стільки релоковувати підприємства, а приїжджають до міста, освоюються і відкривають тут своє, продовжують свій бізнес, який був там. Не стільки перевозять обладнання, скільки створюють нові робочі місця тут, – каже Наталія Дмитраш, начальниця управління праці.

Читайте також: Два прикарпатські храми відзначили у спеціальній номінації на конкурсі «Вікі любить пам’ятки»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.