Соціум

Вчителі 20 шкіл Долинської громади на два тижні призупинили страйк

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Прикарпатті вчителі 20 шкіл Долинської ТГ на два тижні призупинили страйк у зв’язку із затримкою виплати зарплати та відновили освітній процес.

Про це  повідомила заступниця Долинського міського голови Алла Шевченко, пише Укрінформ.

«Освітяни призупинили страйк до 20 вересня, щоб в Івано-Франківській ОДА напрацювали антикризові заходи, і приступили до навчання», – повідомила Шевченко.

За її словами, 7 вересня справу щодо заборгованості вчителям розглядатимуть на засіданні в адмінсуді.

2 вересня у Долинській ОТГ вчителі 20 шкіл розпочали безстроковий страйк через зарплатні борги – педагоги не отримують зарплату із червня. Наразі цей борг складає близько 20 млн грн. Відтак, близько 900 вчителів приходили на роботу, але уроки не проводили. Директори закладів написали накази про призупинення освітнього процесу. У Долинській громаді вважають, що причиною ситуації стали недосконалість формульного розрахунку нарахування освітньої субвенції та адмінреформа.

У березні Долинська міська рада звернулася до суду з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів, Міністерства освіти і науки, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, в якому просить суд визнати протиправною бездіяльність відповідачів щодо формування та розподілу обсягу освітньої субвенції для Долинської територіальної громади. Тут вважають, що обсяг освітньої субвенції для Долинської ТГ на 2021 рік має складати 189 662,0 тис. грн.

14 квітня Івано-Франківський окружний адміністративний суд відкрив провадження у цій справі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.