Соціум

В Україну доставили 400 тис доз вакцини Comirnaty/Pfizer

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 18 вересня, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у межах міжнародної ініціативи COVAX доставив в Україну 400 тисяч доз мРНК-вакцини проти COVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. 

Особливістю цієї партії вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech є те, що її не потрібно розбавляти фізіологічним розчином. Вона відразу готова до використання, перед ін’єкцією вакцину потрібно лише розморозити. Це спрощує роботу медичним працівникам, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ІФ ОВА.

В Україну доставили 400 тис доз вакцини Comirnaty/Pfizer

Перша партія, 500 тисяч доз, модернізованої вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech була доставлена в Україну 23 липня 2022 року. Також 4 серпня ЮНІСЕФ у межах COVAX доставив 100 тисяч доз вакцини  Janssen (Jcovden).

Разом із міжнародними партнерами ми продовжуємо доставляти в Україну вакцини проти COVID-19. З наближенням осінньо-зимового періоду особливо важливо захиститись від коронавірусної хвороби, адже як показує досвід минулих років, в цей час різко збільшується захворюваність, – каже Ігор Кузін, заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України.

Читайте: Дорослі теж хворіють. Від чого слід вакцинуватись вчителям

За минулий тиждень в Україні зафіксували більше ніж 36 тисяч випадків захворювання на COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я розподілило та доставило вакцину в 23 області України та місто Київ. До прикладу, Львівська область отримала понад 43 тис доз, Дніпропетровська – майже 55 тис, Одеська – понад 42 тис, Київ – майже 59 тис доз вакцини Comirnaty/Pfizer.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.