Соціум

В Україні змінили порядок перетину кордону чоловікам, що супроводжують людей з інвалідністю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні набули чинності зміни щодо супроводу людей з інвалідністю. Про це інформує пресслужба ДПСУ, пише Репортер.

У Держприкордонслужбі пояснили, що супроводжуючим громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років уже не обмежується кількість перетинів кордону на виїзд з України – раніше дозволялося лише один раз на час дії воєнного стану.

Вказані чоловіки тепер можуть виїжджати за кордон до людей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, дітей з інвалідністю чи визначеним переліком захворювань, яких вони доглядають, якщо зазначені особи (діти) перебувають на консульському обліку, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Майже 1 мільярд держкоштів отримали українські компанії пов’язані з країнами-агресорами

При цьому, громадяни України, які підлягають призову під час мобілізації, зобов’язані повернутися з-за кордону не пізніше, ніж особи, яких вони супроводжували.

Постанова чітко регламентує категорії осіб та документи, які необхідні для перетину кордону. В ДПСУ наголосили, що для різних категорій осіб визначені різні документи, які підтверджують ступені спорідненості чи факти здійснення догляду.

Для уникнення відмов у пропуску, рекомендуємо особам, які планують перетинання кордону, перед прибуттям у пункти пропуску ретельно ознайомитися з вимогами Правил перетинання кордону та мати усі передбачені документи.

Особливо це стосується супроводжуючих громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.