Соціум

В Україні скасували довідку про склад сім’ї, – Мінцифри

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністр цифрової трансформації Україні Михайло Федоров повідомив, що в Україні скасовується такий документ як довідка про склад сім’ї.

За його словами, чинним законодавством не передбачено отримання такої довідки, а також не визначено орган, який видає таку довідку. А ціль Мінцифри — ліквідувати всі безглузді довідки, які вимагають від людей задля бюрократичної галочки. Тому 18 листопада прийняті відповідні 6 постанов КМУ. Про це він написав на своїй facebook-сторінці, передає Репортер.

Тож довідка про склад сім’ї уже не потрібна:

  • Під час призначення грошової допомоги у разі загибелі або смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців.
  • Під час процедури оформлення відшкодування витрат, пов’язаних з доглядом ветеранів війни.
  • Під час оформлення виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення або інвалідності працівника або його звільнення з Держспецзв’язку.
  • Під час виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) житла.
  • Під час процедури продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.
  • Під час отримання військовослужбовцями житлових приміщень або грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.