Майстерклас відбудеться у суботу, 21 травня, з 12 до 16:00. Свічки на передову виготовлятимуть у мистецькому просторі “Підземний перехід “Вагабундо”.
Під час публічного майстеркласу кожен охочий зможе власноруч виготовити окопну свічку або і кілька. Головна ідея – зробити за день максимально велику партію і відправити свічки на передову, пише Репортер.
Окопні свічки виготовляють із бляшанок з-під консерви, картону та недогарків свічок. Одна бляшанка зі скрученим картоном, залита воском, горить від 1,5 до шести годин. Такі окопна свічка не боїться вологи та вітру, а її полум’я сягає 30 см – нею легко можна освітити окоп чи підвал.
Кожна окопна свічка – це підігрітий обід або вечеря, гаряча кава для військового. А ще – світло в ночі і свідчення нашої підтримки, турботи та любові до наших захисників, – запрошує організаторка Оксана Соболик.
Під час публічного майстеркласу кожен охочий зможе власноруч зробити окопну свічку на передову або і кілька. Головна ідея – зробити за день максимально велику партію і відправити на передову.
Оксана Соболик – скрипалька симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії, окопні свічки виготовляє вдома після роботи. Усе робить сама – і крутить картон, і заливає віск. З матеріалами допомагають друзі та небайдужі з соцмереж.
До війни у вільний час виготовляла декоративні свічки із перероблених матеріалів. Збирала у людей залишки свічок, для декору використовувала коробки, баночки від дитячого харчування, дещо докуповувала.
У квітні побачила пост Михайла Мозгового з Києва, який є ініціатором цього руху з окопними свічками. Зідзвонилася, він проконсультував і так Оксана з подругою почали вдома після роботи робити окопні свічки на передову.
Читайте також:
І освітити, і приготувати. Як у Франківську жінки роблять окопні свічки для фронту (ФОТО)
Comments are closed.