Соціум

В ОКЛ хірурги зі США оперуватимуть військових з травмами голови та шиї

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська обласна клінічна лікарня готується до старту масштабного українсько-американського проєкту з оперативного лікування українських воїнів.

Вчора адміністрація лікарні провела нараду, на якій обговорили головні організаційні моменти і вже у двадцятих числах вересня йтиметься про перші результати попередніх напрацювань, – повідомляє пресслужба лікарні.

«Це масштабний навчальний та лікувальний проєкт. До нас приїздять американські хірурги й кілька днів оперуватимуть наших воїнів. Цими днями ми якраз завершили прийом заявок від пацієнтів та їхніх родичів, – розповідає керівниця проєкту, отоларингологиня Наталія Комашко. – Будемо працювати командно й одночасно вчитися в наших американських колег давати раду зі складними травмами голови та шиї».

В рамках проєкту на базі лікарні працюватиме дев’ять американських хірургів та кілька десятків українських.

«Маємо вміти надати допомогу нашим військовим у себе вдома й тому дякуємо за цей дружній візит лікарів зі США», – говорить Наталія Комашко.

Навчальну частину проєкту організовує Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї. В рамках проєкту передбачена трансляція із зали оперативних втручань й українські медики матимуть змогу спостерігати за ходом операцій наживо. Крім того, буде змога послухати лекції провідних спеціалістів та поспілкуватися з американськими колегами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.