Соціум

У “Прикарпаттяобленерго” провели урок з електробезпеки в онлайн форматі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Волонтери АТ «Прикарпаттяобленерго» на замовлення «Київської Малої академії наук учнівської молоді» розробили та провели інклюзивний онлайн урок з електробезпеки для підопічних БФ «З теплом у серці» та соціального проєкту «Особливі».

У доступній формі дітям розказали про користь та небезпеку електричного струму, пише Репортер з посиланням на пресслужбу обленерго.

«Вже дев’ять років у компанії діє Програма з популяризації дитячої електробезпеки,  – розповідає авторка уроку Ольга Тишко. – У проєкті задіяні працівники компанії, які на волонтерських засадах щороку відвідують школи області, де проводять уроки з електробезпеки, у доступній ігровій формі розказують школярам про властивості струму, його користь і небезпеку. На жаль, цього року через коронавірус ми не маємо змоги проводити уроки в освітніх закладах. Саме ця причина і дала поштовх до викладу корисної інформації про струм в іншій формі, через он-лайн урок».

Урок проходив на платформі Zoom. Протягом 30 хвилин дітям у цікавій формі розказали що таке електроенергія і звідки вона береться, які види електроенергії є, як благо цивілізації потрапляє в наші оселі та найголовніше – чим небезпечний струм і яких правил варто дотримуватися, щоб не наражати себе на небезпеку.

Для енергетиків це своєрідна проба пера, адже подача інформації про електробезпеку через онлайн урок було зроблено вперше. Однак, прикарпатські енергетики готові поширити цю практику і для учнів Івано-Франківська та області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.