Соціум

В країні дефіцит електроенергії – 25%, на Франківщині – зміни в графіках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Енергетики продовжують відновлювати енергосистему. Станом на 11:00 введено в роботу ще один атомний блок, збільшується потужність до планового рівня на інших.

Таким чином виробники електроенергії зараз покривають близько 75% потреб споживання, повідомляє Репортер з посиланням на Укренерго.

дефіцит, світло

Проте ще 25% електроенергії все ще залишаються в дефіциті, тому сьогодні на всій території України діє режим обмеження споживання.

Звертаємо  увагу, що ми  більше не зазначаємо, які саме види відключень, аварійні чи планові, будуть застосовані: це вирішують обленерго.

Зараз ми змінили тактику, і доводимо до обленерго не те, на скільки мегават треба обмежити споживання в кожній області, а навпаки, яким є ліміт споживання в області», – розповів голова правління Володимир Кудрицький у  виступі в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Тобто диспетчери обленерго отримують показник споживання для області, перевищувати який не можна. А от схему відключень, яка дозволить дотримуватися встановленої норми споживання, кожне обленерго складає самостійно.

Прикарпаттяобленерго повідомило, що у зв’язку із різким непрогнозованим ростом споживання електроенергії енергетикам довелось внести зміни у періоди подання електроенергії, щоб не перевищити доведений диспетчером НЕК «Укренерго» ліміт.

Орієнтовно електропостачання буде подано:

  • Для 1 черги: з 10:00 по 12:00, з 16:00 до 18:00, з 22:00 до 24:00
  • Для 2 черги: з 14:00 до 16:00, з 20:00 до 22:00
  • Для 3 черги: з 12:00 до 14:00, з 18:00 до 20:00
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.