Соціум

В Івано-Франківську близько трьохсот люків потребують ремонту (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Впорядкувати каналізаційні люки на дорогах міста доручив комунальникам на оперативній нараді мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Керівник «Водоекотехпрому» Віталій Савенко каже, ще на початку року обстежили усі люки, які є у них на балансі і виявили – понад три сотні із них потребують заміни, або ж ремонту. Утім це справа надто затратна. Тож працюють в міру можливостей, пише Репортер.

В Івано-Франківську близько трьохсот люків потребують ремонту
В Івано-Франківську каналізаційні люки потребують ремонту

Ремонт люку – це не тільки ремонт обойми чи заміна кришки, – пояснює Віталій Савенко. – Це і опорне кільце, і решітка,і плити дорожнього покриття . Ми передали інформацію у відповідний департамент на опрацювання. Щось стараємось своїми силами поміняти. Але один люк в зборі коштує від 8 до 12 тис грн, це без роботи.

Однак така доповідь міського голову не влаштувала. Наголошує – попри всі фінансові труднощі навести порядок із люками таки доведеться. І вимагає чіткого звіту про пророблену роботу щотижня.

Ви маєте мінімум 10 люків піднімати, робити порядок. Бо з люками проблема в місті, – сказав Руслан Марцінків. – Я їду по місту – люки стукають в машину. Мене не цікавить чий це люк. Ми визначили трьох крайніх: по дорозі – Бурко, по траві – Яцків, по люках – водоканал. У вас є велика фірма. Гроші берете з людей. Можете самоорганізуватись.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.