Соціум

В Івано-Франківському апеляційному суді на СOVID-19 захворіло 18 працівників

Google+PinterestLinkedInTumblr
Ще в одного  працівника Івано-Франківського апеляційного суду підтвердили захворювання на COVID-19. Це уже 18-й випадок інфікування в колективі суду.

Від початку карантину в Івано-Франківському апеляційному суді розпорядженням голови суду запроваджено ряд заходів, спрямованих на попередження поширення коронавірусної інфекції:

  1. На час карантину заборонено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових проваджень.
  2. Учасників справ пропускають до приміщення суду не раніше ніж за 15 хвилин до початку судового розгляду.
  3. Від відвідувачів суду вимагають дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції (1,5 ‑ 2 м) – як перед входом до суду, так і в приміщенні суду.
  4. Учасники справ мають подавати документи до суду за допомогою сервісу «Електронний суд», на електронну пошту суду, факсимільним зв’язком або залишати їх у спеціальній скриньці, яка розміщена біля вхідних дверей Будинку правосуддя. Документи зі скриньки працівники суду виймають щогодини і реєструють у встановленому порядку.
  5. Суддям рекомендовано зменшити кількість призначених на один день судових справ до розгляду.
  6. Рекомендується проводити судові засідання дистанційно в режимі відеоконференції відповідно до вимог процесуальних кодексів чи використовувати інші інтернет-ресурси.
  7. Висвітлення резонансних справ дозволено акредитованим журналістам через під’єднання до дистанційного слухання або організацію прямої трансляції засідання на сайті суду, коли воно дозволено законодавством, та за умови подачі стороною чи ЗМІ клопотання про це не пізніше ніж за 3 дні до початку судового засідання.
  8. При можливості обмежити доставку підсудних з установ виконання покарань, використовується відеоконференцзв’язок.
  9. Припинено проведення судових засідань в режимі відеоконференції за дорученням інших судів, окрім судових справ, які потребують термінового судового розгляду.
  10. Учасникам апеляційних проваджень рекомендується погоджуватись на судовий розгляд без їх участі за наявними письмовими документами, що передбачено законом.

«Просимо відвідувачів суду дотримуватись карантинних обмежень, відвідувати суд тільки у разі нагальної потреби та залишати документи для подачі в канцелярію суду в спеціальній скриньці, яка розташована при вході в приміщення суду», – йдеться в повідомленні пресслужби суду.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.