Соціум

Усі ліцеї Франківська пройдуть перевірку на булінг – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 4 березня, міський голова Руслан Марцінків під час вечірнього ефіру на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що усі ліцеї Франківська пройдуть перевірку на булінг. Для цього планують провести анонімне анкетування, пише Репортер.

ліцей

Наразі триває розслідування випадку булінгу щодо шестикласника у ліцеї №4. Нагадаємо, до поліцейських звернулась мешканка Івано-Франківська, з проханням захистити сина від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли над ним інші учні.

Працює комісія міністерства освіти, нашого департаменту освіти. Йде розслідування. Поліція склала щонайменше шість протоколів на батьків учнів, що брали участь в переписці та на директорку школи. будуть організаційні наслідки, про які ми доповімо. Зараз усі школи Франківська пройдуть перевірку на булінг. Ми зробимо анонімне анкетування, аби визначити, наскільки в кожній школі толерується це явище, – говорить Руслан Марцінків.

Поліція Прикарпаття нагадує, булінг – це правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність за ст. 173-4 КУпАП. У випадках прояву булінгу обов‘язково звертайтеся до поліції, аби припинити такі протиправні дії. Якщо вам відомі прояви булінгу — одразу звертайтесь до викладачів або на лінію 102.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.