Соціум

Уряд схвалив низку законопроєктів щодо розвитку Карпатського регіону

Google+PinterestLinkedInTumblr
Уряд на засіданні 23 вересня розглянув і схвалив низку законопроектів щодо розвитку Карпатського регіону.

Йдеться про проєкти законів “Про приєднання до Протоколу про сталий розвиток сільського господарства та сільської місцевості до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат” і “Про ратифікацію поправки щодо нової статті 12bis до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат”, пише Укрінформ. Карпатського

Як зазначається у пояснювальних записках, приєднання до Протоколу про сталий розвиток сільського господарства сприятиме комплексному управлінню земельними ресурсами. Також це сприятиме підвищенню якості життя, розвитку територіальних громад і збереженню природних ресурсів.

Ратифікація поправок щодо нової статті “Зміна клімату” дозволить визначити узгоджені пріоритети для здійснення у Карпатському регіоні заходів з адаптації клімату.

“Як будуть гроші, не буде шароварщини”. На що чекають від указу Зеленського про Карпати (ФОТО)

Протокол про сталий розвиток сільського господарства та сільської місцевості відкритий до підписання під час п’ятої Конференції договірних сторін Карпатської конвенції в Лілафюреді (Угорщина) у жовтні 2017 року.

З 1 січня 2020 року він набрав чинності після ратифікації Угорщиною, Словаччиною, Польщею та Чехією.

Карпатську конвенцію підписали міністри довкілля Карпатського регіону у 2003 році у Києві під час Всеєвропейської міністерської конференції “Довкілля для Європи”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.